Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csokitojást adtam. A kisgyerek...

Csokitojást adtam. A kisgyerekek pofákat vágtak. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Pénzt nem.

19 L


2011. ápr. 25. 11:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Amikor öcsém kicsi volt, apuval ment locsolkodni és mindig büszkén mutogatta, hogy mennyi csokitojást gyűjtött. Még kiskamaszként is az volt a sláger, hogy a haverok közt vagánykodtak, kinek mennyi tojás gyűlt össze.


Elég szomorú, ha most ezresekre mennek. Tőlem ugyan egy vasat se kapnak. Én is ufó lehetek, nálam házi süti van.

2011. ápr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
74%

Hú de durva :S


Bátyámnak néha akar a rokonság pénzt adni (25 éves), de olyankor vérig sértődik és kilátásba helyezi, hogy többet nem megy. Neki tojás kell. Ha csoki, már annak sem örül annyira, de az még jó-jó mert "alakra megvan"


Éljen a piacgazdaság, a liberalizmus és a fogyasztói társadalom.

2011. ápr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Kis taknyok. Ha nem kell a tojás, mehetnek a francba koldulni.
2011. ápr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondtam volna, hogy ha nem kell, adják vissza, én megeszem:D


Esetleg cserébe visszalocsolhatsz kölnivel.:D

2011. ápr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
89%
Idén ezért nem fogadtuk a locsolókat mi sem. (van két lányom) Tavaly elegem lett, hogy pénztárcával jöttek a 10 évesek locsolkodni... nem vagytok álszent, de én, mint szülő, a kisfiamnak nem fogom megengedni, hogy pénzt fogadjon el locsolásért, az tuti. Amúgy is csak a családot locsolták meg a férjemmel. (anyut, lánytesókat, az én húgomat) Kaptak is érte csokitojást és egy puszit.
2011. ápr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Strigi ***** válasza:
100%

Nem dobtad elég erősen, akkor egész más pofát vágtak volna.


De tényleg, úgy kell nekik - én csak azért vágtam pofákat, mert a főtt tojás sokkal jobb. :)

2011. ápr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
38%

"Csokitojást adtam. A kisgyerekek pofákat vágtak. Mit gondoltok erről?

Pénzt nem.

19 L"


Attol fugg kik voltak azok a gyerekek. Ha kozeli rokonok vagy ne adj isten a gyermekeid, akkor szerintem spur vagy. Ha becsongeto vadidegen akkor jol tetted.

2011. ápr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Azon a településen laknak, mint én.
2011. ápr. 30. 15:19
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy neveletlenek. Locsolásért ez a normális.
2011. máj. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ha pofákat vágnak, vágd őket pofán!
2011. máj. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!