Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha felszállok a buszra/bemegye...

Ha felszállok a buszra/bemegyek a boltba, köszönök, hogy jó napot kívánok, miért egy gyenge hellót/sziát, vagy hellósziát kapok vissza?

Figyelt kérdés
Negyvenes-ötvenes férfiaktól. Kva idegesítő már. Sokszor a huszon-harmincasok is visszamagáznak (nem tegeződöm egyből,csak ha olyan a helyzet),de ez a középkorosztály valahogy nem. Pedig férfiak. Csak ma ezen éppen kétszer csesztem fel az agyam. Kicsit megalázó nekem. Pedig bőrkabát,farmer,feltűzött haj,normális megjelenésem van,mégis úgy le tudnak kezelni ezzel sokszor. 25/L
2011. ápr. 5. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Tegeződj vissza, vagy kérd ki magadnak, hogy nem legeltettél vele libát, se a gyereke nem vagy, ne tegezzen le egy felnőtt, dolgozó nőt, akit ráadásul nem is ismer.
2011. ápr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ennek inkább örülnöd kellene, ugyanis ez annyit tesz, hogy valószínüleg fiatalabbnak nézel ki, mint amennyi vagy.
2011. ápr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Tegeződj te is, bakker, ilyen lükeségeken hogy lehet fennakadni?

Fiatalabbnak nézel ki, mint vagy.

2011. ápr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam így járni. Nem mérgelődöm rajta, de nem tartom illendőnek, főleg nem egy férfitől. Egy negyvenes-ötvenes éveiben járó pasi még arra sem hivatkozhat, hogy ebbe nőtt bele, mert az ő fiatalkorában még "kőkemény" magázódás volt.
2011. ápr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem nincs ezzel semmi baj.

Mit vársz?

Kezitcsókolomot?

Vagy jó napot.

Engem kifejezetten az zavart ha magáztak.

31f

2011. ápr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
ha csak ennyi problémám lenne...
2011. ápr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

Nálam meg pont fordítva van. :)

14 éves vagyok, és sokan, leginkább férfiak, olyan 40 felett azt mondják, hogy kéz csók, vagy jó napot kívánok.

Én ezen általában csak mosolygok.:)

Szerintem is csak egyszerűen fiatalabbnak nézel ki.

14/L

2011. ápr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Engem meg az szokott zavarni, ha köszönök egy velem közel azonos korúnak (25-35 közötti életkorról beszélek) egy "sziá"-val és visszaköszön, hogy "jó napot kívánok"-kal. Pfff...
2011. ápr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9%
E
2011. máj. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!