Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy mondjam a barátomnak,...

Hogy mondjam a barátomnak, hogy ne állítson májusfát, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Szóval, örülnék neki, ha kapnék, de nem szeretném, azt a hagyományos kivágott kis fa, meg a díszítés.

Akkor inkább van itt az utcán nagy fa, díszítse fel azt nekem.

Ezt, hogy mondjam meg, hogy ne bántsam meg, mert nagyon készül szegénykém, és még azt is megkérdezte, hogy milyen fát szeretnék. Meg szerintem ez meglepetésnek jó, nem így megbeszélni, de akkor inkább tényleg díszítsen fel egy nagy fát, ne öljön meg egy kicsi csemetét.


2011. ápr. 5. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Bizony sokan örülnének, ha a párjuk ilyeneket megtenne értük. Én élvezném, és nem rontanám el a kedvét, hiszen örömmel csinálja!
2011. ápr. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk hatalmas jegenyéket szoktak állítani nem csemetéket.

Ha kérdezte is mit szeretnél, mondd meg melyiket díszítse.

2011. ápr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdező kérdésére válaszolva: magyarul, egyértelműen és röviden.
2011. ápr. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kérdezte, hogy milyet szeretnél akkor egyszerűen mondd azt, h azt a nagyot a ház előtt.
2011. ápr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!