Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért lóg mindenki a Facebook-...

Miért lóg mindenki a Facebook-on!?

Figyelt kérdés
Tiszta hülyeség az egész szerintem.
2011. márc. 9. 21:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mert SAJNOS ez a jövő: Az emberek ki se fognak menni az utcára, mindent a gép előtt fognak csinálni, vásárolni sőt még d*gni is virtuálisan fognak. Ma már nem divat ám személyesen találkozni a haverokkal és élőben beszélgetni, mert hát minek is öltözzünk fel, buszozzunk/sétáljunk, pazaroljuk utazással és készülődéssel az időt, ha egyszer PC-n keresztül csak néhány kattintás és már meg is van a "személyes" kontakt...
2011. márc. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem nincs :) 18f
2011. márc. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 lucky.s. ***** válasza:
Mostanában van mindenkinek vmilyen érdekeltsége fenn ,facebook-on! Tetszik neki valaki vagy ilyesmi..kítűnő lehetőség jópofizni, variálni,meglesni h kikkel dumálgat...ha van vmiről vmi véleményed,kiírod és az ismerőseid odaírogatnak és ilyenek,te pedig okoskodhatsz. Sokan ismerkednek ott is. Mondjuk vki ismerősük ismerőse megtetszik neki,mert odaírt az ismerőséhez és elkezdik bökdösni egymást vagy témázgatnak,barátkoznak..igazából amolyan társkereső lett az egész,mert tök nehéz manapság ismerkedni,ez nagy mértékben leegyszerűsít dolgokat. Mostmár telefonról is lehet ingyen állapotot megosztani fb-re,így mindenki lesi hogy az "érdekeltsége" mit csinál éppen,ki mit ír oda és ilyenek....21.század...
2011. márc. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem sincs :) Szerintem az emberiség inkább ma már csak a facebookon lóg, borzalmas azt látni, amikor a parkba két barát lóg, és nem egymással, hanem az "okos" telefonjaikkal foglalkoznak... Ez olyan szomorú, és annyi kaki kavarás is van rajta (szépen fogalmazva). Néha felmenni oké, de ott élni rajta, kevésbé. Egyébként nagyon sokan ellene vannak. És az a "menő", aki több like-ot kap... Meg milyen már, hogy a csajok egymás képeire azt írogatják : gyönyörűségem, imádlak... Már csak a külsőségek a fontosak? :(

De jó tudni, hogy sokan még nem rabjai ezeknek a dolgoknak :)

16/l

2015. szept. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!