Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért lóg mindenki a Facebook-...

Miért lóg mindenki a Facebook-on!?

Figyelt kérdés
Tiszta hülyeség az egész szerintem.
2011. márc. 9. 21:07
1 2
 1/14 a_maestro_főnök ***** válasza:
37%
ezt mi is kérdezhetnénk tőled
2011. márc. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
szerintem hülyeség az egész. amugymeg szerintem az betzeg aki mindig a facebook-előt űl!
2011. márc. 9. 21:13
 3/14 anonim válasza:
91%
én személy szerint,ha nincs már dolgom akkor mindig facebookozok.elveszi a figyelmem és már el is ment az idő.de azzal nem értek egyet,hogy ott tölti az egész napját és inkább lájkolgat,mintsem pl. a barátaival mozizna vagy sétálna.
2011. márc. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
76%
azért mert aki egész nap ott ül, annak nincs élete
2011. márc. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak fönt sem vagyok a Facebook-on, tehát nem lóg ott mindenki. :)
2011. márc. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Én sose megyek föl rá.
2011. márc. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%

Igazán megszűntethetnék. Csak sajna még nem öltek embert a függői akk nem tart vissza senkit a munkában ez mennyire érdekes..

Remélem megszűnik a közeljövőben azt mindenki ki takarodik az utcára ismerkedni nem a 2képernyő között.

2011. márc. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem úgy mellékesen megy (több lap van megnyitva).
2011. márc. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

"szerintem hülyeség az egész. amugymeg szerintem az betzeg aki mindig a facebook-előt űl!"


Tökéletesen egyetértek veled kedves kérdező. Én például, néha szívesen forgatom a nyelvtankönyvet a Facebook helyett. :)

2011. márc. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Minden csoda harom napig tart. Most epp a csucson van a FB-orulet, de majd megunjak, ahogy a Myspace-t, MyVIP-et meg a tobbit. Engem amugy nem zavar. Mindenki ugy tolti el a szabadidejet, ahogy akarja. Ha vki orakat pazarol a FB-ra, az az o baja...gondolom, hogy vannak normalis felhasznalok is, akik csak a kapcsolatot akarjak tartani a tobbiekkel, akikkel nem megoldott fizikalisan a talalkozas es csak par percre neznek fel. Azzal nincs gond. Mondjuk en nem tervezek csatlakozni, szerintem semmivel sem jobb ez, mint barmelyik masik oldal. Ha meg egy ismeros fel akarja venni a kapcsolatot, ott az email, hisz tudja a cimemet, ha ismerosom. Ha meg nem tudja, akkor ugysem ismerem annyira, hogy emaileket valtsunk. Engem az lep meg, hogy ez nemcsak a tiniket vonzza, mert tini korban normalis az ilyesmi, de 35 evesen Farmville-t nyomkodni naponta orakig csaladapakent/csaladanyakent, az nem semmi...
2011. márc. 10. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!