Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Vállalkozásba kezdenék,...

Tibor1968 kérdése:

Vállalkozásba kezdenék, illemhelyek (wc-k) üzemeltetésére! HOL KEZDJEM?

Figyelt kérdés

Ugyanis még emlékszem,és látom ezeket a helyeket,de bezárva!

szerintem ez egy jó vállalkozás lenne ,ha lehetne!!vagy becsődölnék?


2011. jan. 14. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az emberek nem szívesen fizetnek azért, amit máskor/máshol ingyen is megoldhatnak. Neked viszont eléggé nagy költségeid lennének (helység bérlése, rezsi, WC-s néni).
2011. jan. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

visszavonom az előző kérdésednél a válaszom, megtaláltam :D

szerintem azok azért vannak zárva, mert becsődöltek.

2011. jan. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mar nem sokaig tudnak majd az emberek ingyen WC-re menni. Az lesz mint nyugaton. Hiaba van ott a WC, le lesznek lakatolva, benzinkut, stb, nem fog beengedni, meg ha vasarolsz/fogyasztol is. Miert nem? Mert nem akarnak bunko emberek utan takaritani, nem kell nekik hogy felszurkaljak az emberek magukat, utana kelljen mentot, rendorseget hivni, es hasznalt tuket osszeszedni.

Ideiglenes automata WC-k vannak felallitva, maximum 10 perc, utana kinyillik az ajto. Ezek az epuletek az onkormanyzat altal van finanszirozva, vezetve, hasznalonak ingyenes, na de kell vallalkozo aki felallitja, gyartja, karban tartja oket

. [link]

2011. jan. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akinek nincs a vállalkozása mellett egy 8 órás munkaviszonya (ha van, akkor napközben azt csinálja és nem "WC.-s néni), és kiváltja a vállalkozói igazolványt, kapásból cca 50.000.- Ft/hót fizet az apehnak SZJA, TB.jár. címen. Számolj: Hány Ft bevételed lenne egy hónapban, ha abból befizeted az ötvenezret, a maradékból megélsz?
2011. jan. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Van nekünk olyanunk ,hogy fkf zrt,benyelik a milliárdokat lehetnének fő vállalkozók ,és vennének fel alkalmazottakat esetleg,a közterület felügyelet ellenörizne ha már lófrálnak egész nap,őket akkor az állam fizetné, és lenne illemhelyünk, amire ugyan úgy szükségünk van mint bármire!

tudom sok a közteher a vállalkozóknak ,de valamit kellene tenni,magunkért!akkor mi lehetne megoldás,?

2011. jan. 18. 21:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze! És mit gondolsz, miért nem csinálják? Mert nincs benne haszon!
2011. jan. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazad van ,de nekem is, közterület közérdek ezek a cégek Értünk,"nem tesznek semmit,a miért nem fizetünk triplán.Alapvető dolognak kellene lenni,hogy ez legyen.Mindenért nagyon sokat fizetünk,szerintem szükség esetén főleg, pénz nem számit)))
2011. jan. 20. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!