Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit mondanál egy olyan emberne...

Mit mondanál egy olyan embernek, aki hamar elégedetlen, nehezen látja meg az emberekben a jót, a szépet, és talán azt mondják rá, hogy hajlamos mindennek a rossz oldalát nézni?

Figyelt kérdés
Van lelke, de kicsit magának való, talán gyerekkori dolgok miatt. Hogyan változtatnál a hozzáállásán...
2011. jan. 4. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Megmutatnék neki pár képet az etiópiai gyerekekről...
2011. jan. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na figyelj csak. Én egy ilyen ember vagyok, vagyis kívülre ezt mutatom ki... Ez a baj az emberekkel... "hogyan változtatnál rajta". Miért kell rögtön megváltoztatni? Miért nem kérdezed meg h neki mi a véleménye a dolgokról, mert én konkrét indokokat tudok mondani és elméleteket felállítani.
2011. jan. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amúgy férfi az illető? hány éves?
2011. jan. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Férfi, 26 éves
2011. jan. 4. 14:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Én meg 17, de elképzelhető, hogy változni fog a véleményem [lebutulok...] De ha ő 26 akkor nem hinném, hogy mindig ilyen volt, mert egy idő után minden ember vált.
2011. jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Sokan nem fogadják el, ha valaki változtatni akar rajtuk, ráadásul ebben a kérdésben ne is várd, hogy egyik napról a másikra változzon valaki, így azt hiszem más út/lehetőség felvetésén túl olyan megszoksz vagy megszöksz jellegű a dolog. Ne akarj magad elhatározásából pszichologizálni mást!
2011. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Phoney ***** válasza:

Semmit, igaza van. Vagy megtalálja a céljait ebben a mocsokban, vagy nem. 26 évesen már nem fogod beadni neki, hogy az embereknek csupa jó oldala van és elégedettebbnek kellene lennie.


F/26. (nemvicc:P)

2011. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Általában akármi van, én mindig arra gondolok, van ennél rosszabb is... Vmennyire megnyugtat!
2011. jan. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!