Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Most ez mi volt? Hogyan...

Most ez mi volt? Hogyan véleményezed ezt? Jogos volt?

Figyelt kérdés

Üdv!

Ma egy ismerősömmel kimentem a parkba vízipipázni és hát felmentünk egy dombra és elkezdtünk vízipipázni, vagyis még csak összerakni a vízipipát, és éppen kamerázott engem az ismerősöm és jött egy öreg nő és messziről üvöltött egyett hogy "MIT CSINÁLSZ TE OTT??" hát röhögtünk magunkban nem tudtuk hogy nekünk szól, és tovább kezdett üvöltözni: "TE HÜLYE K*RVA MIT CSINÁL OTT A SRÁC??" erre nagyon felkaptuk a fejünket és ez nekünk szólt, én voltam a srác és az ismerősömet k*vázta le. és tovább kezdett kiabálni: "NEM FOGTOK ITT ROBBANTANI MEG GÁZT SZÍVNI, MINDJÁRT HÍVOM IS A RENDŐRSÉGET ÚGYHOGY PAKOLÁSSZATOK TAKARODJATOK ELFELE." én meg visszakiabáltam "Nem szívunk semmiféle gázt, egyszerűen csak vizipipázunk" erre a nő "JÓLVAN NEM ÉRDEKEL HÍVOM A RENDŐRSÉGET, AZTÁN MAJD A KIS BARÁTNŐDDEL KIMAGYARÁZZÁTOK MAGATOKAT." és ismerősöm is visszakiabált: "Nem csináltunk semmit!!" és halkan megkérdezte tőlem, miköze hozzá? és hát összepakoltuk a cuccokat mert tényleg ott volt a kezében a telefon és elmentünk.


<< Mindezt felvettük videóra, amit nem osztanék meg személyi jogok meg egyéb miatt.



utána elmentünk és mondom, menjünk vissza tisztázni mert ez így nem jó, hogy akkor most ez a nő el kezd terjeszteni a környéken olyan dolgokat amik nem is igazak.

vissza mentünk és lassan odamentem a nőhöz az meg el kezdett tovább üvöltözni, hogy oda ne menjek és mondtam neki halkabb hangerővel "kérem ne tessék kiabálni, szeretném tisztázni, valamit félre tetszett érteni." és erre tovább üvöltözött hogy "AZ ISTEN MAJD MEGB*SZ A MENNYORSZÁGBAN" meg hogy "TAKARODJATOK MERT HÍVOM A RENDŐRSÉGET, LÁTOM NEM VAGYTOK TISZTA EMBEREK, CSAK AZ ITT A PROBLÉMA HOGY A SZÜLEITEKET NAGYON SAJNÁLOM AKIK A VILÁGRA SZ*RTAK.. TUDJÁTOK MIT?? HAGYJUK, SZÍVJÁL TOVÁBB KIVÁNOM HOGY REGGELRE DÖGÖLJ MEG!!"


erre nagyon ideges lettem de tudtam hogy a folyamatos oltogatás nem jó semmire és mondtam: "rendben, békénhagyjuk önt, csak nagyon szépen kérem kérjen bocsánatot a barátnőmtől" erre ő "NEM KÉREK BOCSÁNATOT, ÉN KÉRJEK BOCSÁNATOT MIKOR TI ITT LE VÉN SZIPIRTYÓZTOK?" egyátalán nem tettünk rá semmilyen megjegyzést. erre én: "nem mondtunk ilyet ezt ön is tudja hogy nem így volt és most tessék bocsánatot kérni amiért lek*rvázta" erre ő "NEM K*RVÁZTAM LE SENKIT" erre én "Dehát mindketten hallottuk!" és erre ráüvölt a kutyájára "GYERE MÁR IDE MAZSI A K*RVA ISTEN B*SSZA MEG" és ezután mondom jólvan nagyon sajnálom de én nem élvezem ezt az üvöltözést ugyhogy viszontlátásra erre üvöltözött továbbra utánam hogy dögöljek meg és kerüljek pokolra.



na most erről mi a véleményetek?? egyszerűen csak elkezdett üvöltözni, káromkodni és istent szídni, ja meg hazudozni, rágalmazni 35 méterrel arrébb mikor nem csináltunk semmit...

ezt most mire lehet vélni? borzasztó idegesek lettünk és idegességben eltörtem a vizipipám kerámiáját :S és utána le is tagadta amiket mondott, annak ellenére hogy fel is vettük.


2010. dec. 21. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában bezártak néhány elmegyógyintézetet, nem? Nálunk meztelenül imádkozott egy pasi, február környékén, az iskola közelében.
2010. dec. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tejó ég.. akkor sem értem, ez a nő teljesen józan volt szerintem csak unatkozott vagy én nemtom, csak kiváncsi vagyok ti mit tettetek volna?
2010. dec. 21. 18:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem törődtem volna vele. Fiatalok vagytok, többen vagytok, erősebbek, bántani nem tudott volna.
2010. dec. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igaz, de és mivan akkor ha kihívja a rendőrséget? 15-16 évesek vagyunk, hivatalosan nem kerülhet a kezünkbe se vizipipa dohány..
2010. dec. 21. 18:43
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hinnék neki egy rendőr helyében.
2010. dec. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ha legközelebb ilyen lesz.. akkor mondom hívja nyugodtan a rendőrséget, és akkor valahol gyorsan kidobom a dohányt aztán motozhatnak ahogy akarnak, vizipipát nem vihetik el mert az nem tiltott 18 alatt csak a dohány
2010. dec. 21. 19:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Tuti nem 100-as volt a nő. Lehet, hogy olyan trauma érte, mondjuk a gyereke valami drog (pl. önngyújtógáz) áldozata lett és nem bírta feldolgozni, ezért minden gyanús tevékenységen kiakad. Fel se vegyétek az ilyenek kötözködését, ezek beteg emberek (különben tényleg sok pszichiátriai esetet tettek most ki a bezárt intézetek miatt, ami elég helytelen). A legjobbat tettétek, amit ilyen esetben lehet.


Homályosítsátok ki a nő arcát és mutassátok meg a felvételt egy pszichológusnak, ő biztos jobban meg tudja ítélni azt, hogy mi is volt ez a helyzet pontosan.

2010. dec. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a nő arca nem látszik a videón csak a hangja és hogyha nagyon maximum hangerőre teszem akkor meg tisztán érteni
2010. dec. 21. 23:25
 9/9 anonim ***** válasza:
ez szimplán elmebeteg volt,ilyenek miatt kár idegeskedni.én emberekkel foglalkozom,és egyszer elküldtem egy idősebb nőt a ...csába,mert egy óráig kötözködött velem,de utána belegondoltam,hogy egy elmebeteggel nincs értelme veszekedni.most már csak röhögök az ilyen szerencsétleneken.attól meg nem kell félni,hogy mások előtt leégethet,mert aki beszél vele 2 percet az látni fogja,hogy idióta,tehát nem fogják komolyan venni.
2010. dec. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!