Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lakásavatóra mit illik vinni?

Lakásavatóra mit illik vinni?

Figyelt kérdés
Fiatal "kriminális" srácnak! Nincs semmi ötletem, az italon kívűl!
2009. jan. 16. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Ne haragudj, de mit jelent ebben a kontextusban, hogy kriminális??
2009. jan. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
vmi kiegiszitot? lavalampa vagy ilyesmi?
2009. jan. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hat ha nagyon kriminalis, akkor a lakasba valo diszt inkabb ne, hiszen valoszinu nem tetszene neki, es akkor fajna neked, hogy kidobtad a penzt csak. Az ital jo otlet, esetleg kerdezd meg tole, hogy minek orulne ami a lakasa disze lenne.

A konyhaba egy oda valo oranak en orulnek. IKEa-s dolgokat ha szereti, ott valasszal neki.

2009. jan. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Házi baseball ütőt,szobapitbullt, tescogazdaságos gázsprayt
2009. jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire ismered mije van, de ha szereti az italokat: borospohárkészlet, söröspohárkészlet, felespoharak stb. Valóban az IKEA sztem is, ami olcsó is, és egy "kriminális" :o) srácnak sztem nem kellenek kristálypoharak. Az ikeás olcsó, egyszerű, fogyóeszköz.

Vagy lehet ott vásárolni IKEA kártyát, esetleg ha többen összefogtok, több pénzt ráírathattok (olyan mint egy bankkártya) és abból azt vesz, amit szeretne, és mégis lakásavatóra való, mert az Ikeában nem tud mást venni rajta, csak ami a lakásba hasznos cucc. (Feltéve ha bp-iek vagytok)

2009. jan. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2009. jan. 18. 18:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezek szerint már megvolt az "inkriminált" lakásavató!:-)))

Ha nem, akkor ötleteim:

páncélszekrény, amibe a szerzett tárgyak tarthatóak.

ujjlenyomattörlő gél, egy sikoly maszk, esetleg a Dexter sorozat első évadja DVD-n , vagy a Little Shop of Horror's cd-je. Ha már olyan kriminális :-)))))

Egyébként bármit, aminek a lakás újdonsült tulajdonosa örülhet!

2009. jan. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!