Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen kérdéseket nem szabad...

Milyen kérdéseket nem szabad egy leendő haveromnak mondjuk msn-en vagy facebookon feltenni?

Figyelt kérdés
Néha hajlamos vagyok hülyeségeket kérdezni és utálnak is miatta, de mit ne kérdezzek, milyen dolgokra nem illik rákérdezni valakitől? Mert nem akarok még több havert elveszteni. És komoly válaszokat kérek, nem hülyeségeket.
2010. nov. 6. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Msn-en bármit fellehet ha 2srác a felállás.

Feltéve ha nem sértődékeny.

2010. nov. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pl. ha elhunyt egy kozeli rokona, arrol nem mindenki szereti, ha faggatjak. Vagy a penzugyi helyzetrol is van, aki nem akar beszelni. Amugy szinte barmirol...ha nem akar valaszolni, majd max. nem valaszol ra.
2010. nov. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ja és azt nem írtam hogy gyerekekről van szó, mi gyerekek vagyunk, én 14 éves, és a haverom is ennyi körül van.
2010. nov. 6. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!