Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Azt mondjak alternatív humorom...

Azt mondjak alternatív humorom van az milyen? Ez pozitív vagy negatív dolog?

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra mondják, akinek a hagyományosan elfogadottól eltérõ, nem megszokott, sokak által meg nem értett humora van. Hogy miért és kik mondják rád, azt nem tudom, de ez önmagában sem nem pozitív, sem nem negatív jelző. Persze lehet pejoratívként is használni, ha ez a stílus valakinek nem tetszik.
2010. okt. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt arra mondják, akinek egy alap humora van, amikben a legtöbbször tapasztalt stílusokat vegyití.
2010. okt. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elsővel egyetértek. Mondjuk szerintem, ha valaki ezt mondja, akkor valószínüleg negatívumként gondol rá. Ha ugyanazt tartaná viccesnek, mint te, akkor nyilván nem illetne az alternatív jelzővel.
2010. okt. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valahol Hajós Andrással és Woody Allennel hozzák összefüggésbe. Ezek szerint intellektuálisabb humornak kell lennie, mint mondjuk a szaporodási kérdéseket filozófiai mélységekben taglaló, sokak számára akár hetekre "magvas" gondolatokat ébresztő fajta. :)
2010. okt. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy "alternatív" humorú ember is tudhatja magáról, hogy furák a viccei, mindenkit lefáraszt, vagy hogy alapból hülyének nézik (jó értelemben). Aki mondta, mégha nem is tetszik neki a humorod, nem akart megsérteni. Szerintem.
2010. okt. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs humorod XD
2010. okt. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!