Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha zavar 29 évesen, hogy...

Ha zavar 29 évesen, hogy magaznak neha akkor az psziches problema?

Figyelt kérdés

20 evesektol is mar lemagaztak paran


30 koruliek altalaban tegeznek de pl 50ev folottiek mind magaznak


Nem kellene, hogy frusztraljon?


F


Igazabol, 20as eveimben nem volt sok oromom mert a gyerekkori traumaimon dolgozgattam, meg figyeltem az egeszsegemre ahogyan tudtam de vegig kb 99%-ban maganyos volt


Szerintem ez nagyban rateszi a belyeget erre, es ez miatt erezhetem ezt


2023. ápr. 28. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Én mindenkit magázok, akit 18+-nak saccolok. 45F.
2023. ápr. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Engem mindig is zavart, ha lemagáztak, de amióta elmúltam 18 éves, utána mindig belegondolok, hogy végül is logikusabb lenne azon megsértődni, hogy miért tegez le valaki, aki nem ismer engem, hiszen már felnőtt vagyok. Szerintem akit zavar, hogy magázzák, azt tulajdonképpen az zavarja, hogy öregnek nézik. Én mondjuk alapból is sokkal fiatalabbnak nézek ki a koromnál, sokan öt-tíz évvel is kevesebbnek gondolnak rendszeresen, emiatt ritkán fordult elő velem, hogy magázott valaki, pedig alapvetően elvárnám ezt az alapvető tiszteletet, ehhez képest amikor mégis magázott valaki, akkor az volt a furcsa számomra, sőt, zavart, pláne, ha az illetővel egyidősnek gondoltam magam vagy fiatalabbnak gondoltam nálam, de pláne, ha idősebbnek.
2023. ápr. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!