Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Srácok! Ha felvisztek magatokh...

Srácok! Ha felvisztek magatokhoz egy nőt, akivel nincs még régi ismeretségetek, utána mindig kimossátok az ágyneműt?

Figyelt kérdés
2023. márc. 28. 10:44
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
8 szavazat
 1/8 anonim válasza:
100%
Hát én alapból izzadós típus vagyok, így teljesen mindegy kit viszek fel, ágyneműt cserélek. Az úgy nekem kellemesebb érzés, hogy friss az ágynemű, és megnyomni a mosógépen azt az 1 gombot sem olyan bonyolult. 32/F
2023. márc. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Fuj baxki, mert ha nem viszel fel nőt, akkor nem cserélsz ágyneműt? Esetleg még akkor sem, ha felviszed?
2023. márc. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Előtte cserélek, utána max. ha összekenjük. Eleve tisztát viszek fel, szóval felesleges.
2023. márc. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Pisiszex után mindig, amúgy csak a szexhintát fertőtlenítem le.
2023. márc. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 NTBS ***** válasza:
100%
2 hetente cserélem az ágyneműt.
2023. márc. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Senkit nem szoktam felvinni, főleg olyat nem, akit nem ismerek.
2023. márc. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
1#, aha..., majd akkor a mosás miatti számlát benyújtom neked. Ja és vegyél kérlek nekem egy 6-10 ágynemű szettet, meg gyere el hozzám minden nap kicserélni.
2023. márc. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, mennyibe kerül a mosás összesen, egy hónapban, 2000 ft? Azért ritka undorítóan kell élni ahhoz, hogy felháborodj azon, hogy az első rendesen mossa az ágyneműit...
2023. márc. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!