Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nem kéne szégyenlősnek lennie...

Nem kéne szégyenlősnek lennie a húgomnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A húgom tavaly ősszel lett 11, de a mai napig teljes nyugalommal mászkál egy szál bugyiban, fedetlen felsőtesttel otthon (nyáron pl egész nap úgy volt). Én (idén leszek 17) világ életemben nagyon szégyenlős voltam, szóval nem tudom hogy amit a húgom csinál az teljesen rendben van még, vagy már nem kéne így mutatkoznia szüleink előtt? Amúgy se őt, se szüleimet nem zavarja. Igazából más lányok válasza érdekelne hogy ők meddig csináltak ilyet.


Ui.: Meztelenül nem mutatkozik előttük, legalább egy bugyi mindig van rajta.


2023. febr. 26. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amint fejlődni kezd a melle, leszokik erről.
2023. febr. 27. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Embere válogatja

Én pl koliba se voltam szégyenlős otthon se meg uszoda zuhanyzóba se

Ezzel ellentétben öcsém az uszoda zuhanyzóba is gatyába tusolt öltözni meg bebújt a wc-be

2023. febr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Annyiból praktikusabb nem lenni szégyenlősek, hogy nem zavar az, ami egy szégyenlős embernek gondot okoz. Lazább lehet, aki nem szégyenlős. (A bunkó exhibicionizmusmás kategória).
2023. márc. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!