Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Létezhet még olyan közösség...

Létezhet még olyan közösség valahol a fővárosban, ahol visszafogottabbak az emberek, nem a mai gondolkodásmódot követik, mert lövésem sincs hol keressek kitől kérdezzek akik még összetartóbbak és nem az állandó veszekedésen alapul a közösségük?

Figyelt kérdés
2023. febr. 19. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális közösség működése alapból nem a veszekedésen alapul... te valami vita estekre jársz hogy ezt tapasztalod vagy mi?
2023. febr. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A világban mindenki a maga igazát nyomja, senkit sem érdekel a másik csak saját maga.

Nincs közös téma, ami izgalmas lenne és nem felületes beszélgetésekről szólna és akkor a kibeszélés, pletyka, vulgáris beszéd és olykor még erőszakos kifejezéssel...és mindenki panaszkodik egy idő után :DDD

2023. febr. 20. 00:17
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha te nem nyitsz valaki felé, ő sosem fog...pedig én türelmes vagyok.
2023. febr. 20. 00:19
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem panaszkodásnak szántam, de kisebb-nagyobb esetekben ez van, ennek kapcsolata nincs az etikához.
2023. febr. 20. 00:21
 5/5 anonim válasza:

Persze, például keresztény közösségek. Igazából ők nagyon jófejek,nem is mindig szentfazekak.

Illetve vannak kirándulós/kajakozós csoportok a fb-n, ott is olyan emberek vannak,akiknek a sport meg a természet fontosabb,mint sok más dolog. De abból indulj ki,hogy téged mi érdekel,és úgy keress közösséget. Nyilván,ha a vallás és testmozgás nem érdekel téged,akkor ne a felsoroltak között keress.

2023. febr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!