Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért fáj sokaknak ha valaki...

Miért fáj sokaknak ha valaki diplomatikus? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Ismerkedéskor vagy barátkozáskor miért baj az ha valaki udvariasan lerázza a másikat? Miért baj, hogy nem mondja meg útszéli módon, hogy a másik idióta, unalmas, stb?

2023. jan. 9. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj
2023. jan. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Mert sokkal őszintébb, az udvariaskodás meg olyan mű.
2023. jan. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nektek melyik jön be jobban?
2023. jan. 9. 15:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha egyszer valaki leráz szerintem olyan mindegy lesz hogy hogyan. Ha nem tettél semmi rosszat akkor nyilván bunkóság olyan módon beszéni vele amit nem érdemel meg de engem ez se szokott nagyon érdekelni
2023. jan. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4, van hogy nem teszel semmi rosszat de mondjuk nem vagy a másik esete, megeseik. Senki nem hibás. De ezért elküldeni a francba bunkóság, inkább hazudok valami kedveset, hisz a másik is érző lény.
2023. jan. 9. 15:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretem az alakoskodást és a hazugságokat. Őszinteség párti vagyok. És nem csak a bunkóság taplóság meg a modoroskodás létezik.
2023. jan. 13. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jobb az, ha például valaki közli egyenesen hogy nem akar barátkozni/ismerkedni a másikkal mert büdös/unalmas,stb?


Nem is értem azokat akiknek baja van a virágnyelvvel...


Én inkább azt mondom, hogy elfoglalt vagyok/van már párom, stb.

2023. jan. 27. 12:38
 8/9 anonim ***** válasza:
De miért ne lehetne megmondani? Ezt hívják ŐSZINTESÉGNEK. És ez meg nem a nagyon brutál kategória mikor bunkó módon közlöd a másikkal hogy te ezt nem akarod. Nem kell a szemébe mondani minden sérelmed, csak annyit hogy nem akarsz vele ismerkedni. Jobb valami hazugságot kitalálni?
2023. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, pontosan mit értesz "diplomatikus" alatt. Az nagyon nem fair, ha hazugságokkal rázod le, rohadtul utálom, mert ha az ember szerelmes, akkor a végletekig él benne a remény, és várakozó üzemmódba kapcsol, csak hát sajnos tök fölöslegesen. Én is jártam már így.

Viszont bunkózni sem kell. Az arany középút a megoldás, mint szinte mindenben. Elmondod neki, hogy ő nem tetszik neked, soha nem lesz köztetek semmi, és kész. Ez is fájni fog neki, de bele kell törődni.

2023. febr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!