Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az Angolok tenyleg azt hiszik...

Az Angolok tenyleg azt hiszik ok tojtak a spanyol viaszt? Nemreg latogattam meg rokonaimat es ugy viselkedtek velunk mint ha ok felsobb renduek lennenek, mas is tapasztalt mar ijet?

Figyelt kérdés
Sok orszagban jartam mar de ekkora bunko es bekepzelt tarsadalommal meg sehol nem talalkoztam
2022. dec. 22. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
iJet.... Anyám.... :-DDD
2022. dec. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. dec. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, kérdező... HÚSZ hibát belezsúfolni egy ennyire rövid írásba: ugye egyetértesz, hogy ez már művészet?
2022. dec. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hat nem azert de azt mondjak hogy a Nemetek bunkok hat en voktam Nemetbe es ott meg a hajlektalan is kedvesebb volt mint egy atlag Angol Angliaban
2022. dec. 22. 12:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ajjaj......


Szerintem a helyesírása miatt bunkó vele mindenki... :-D

2022. dec. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az angolokkal és a németekkel is csak jó tapasztalataim vannak; itt valószínűleg veled van a probléma, kérdező. Például lehet szóban is ilyen igénytelenül nyilvánulsz meg, akkor pedig jogosan vagy lenézve.
2022. dec. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Másfél évig éltem Angliában (Londonban, Brightonban és Bournemouthban), sokat utazgattam ide-oda vidékre is hétvégenként, sok emberrel találkoztam, és nem tapasztaltam azt, amit te itt leírtál.
2022. dec. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!