Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Gyökér vagyok, ha nem megyek...

Gyökér vagyok, ha nem megyek el nagyapám temetésére?

Figyelt kérdés

Kb 30× találkoztam vele egész életemben. Jófejnek tűnt meg minden, nem azért mert haragszok rá vagy valami.

Sose voltam még temetésen, azt sem tudom hogy igazából mi történik ott és nem is akarom megtudni.🤷‍♂️



2022. okt. 4. 14:49
 1/6 anonim válasza:
100%
menj el..ez tisztelet utolsó utján
2022. okt. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el, kibírod.
2022. okt. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A szüleiddel együtt "illik" elmenni nagyapád tetetésére, mindegy, hogy voltál-e már temetésen, vagy sem. Ha másért nem, akkor a szülőd iránti tiszteletből (akinek az apja volt a nagyapád), és együttérzésed kimutatása miatt. Nem tudom, hány éves vagy, de a halál és a temetés az élet velejárói, akár mint a születés. És igen, ezt is meg kell tapasztalni, át kell élni.
2022. okt. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Az vagy.
2022. okt. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el és akard megtudni, jobb ha nem a legközelebbi családtagod temetésén vagy először.
2022. okt. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy kérdező?
2022. okt. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!