Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért mondják, hogy kényszeres...

Miért mondják, hogy kényszeres, aki csak a saját dolgait ellenőrzi?

Figyelt kérdés
Magam is így vagyok. Például ellenőrzöm otthon, hogy minden el van e zárva le van e kapcsolva, az autómban ugyanígy. Az viszont nyilván engem sem érdekel, ha az úton zuhog a víz, mert nem az én károm. Tehát ez nem kényszeresség, hanem tudatosság. Ugyanígy a saját ajtómat óvatosan nyitom ki, de a lépcsőház ajtaját akár lábbal is.
2022. okt. 4. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ki mondja?
2022. okt. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivan? Kényszeresség teljesen más jelent, Mr. Tudatos.
2022. okt. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

"Például ellenőrzöm otthon, hogy minden el van e zárva le van e kapcsolva, az autómban ugyanígy."



A kérdés az, hogy hányszor ellenőrzöd, hányszor fordulsz vissza újra és újra ellenőrizni....

2022. okt. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
A kényszerességnek mi köze ahhoz, hogy kinek a dolgait ellenőrzöd?
2022. okt. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4: jogos! :) Ezt észre se vettem, hogy mire megy ki a zuhogó víz példa...


De nem válaszol a 3-as kérdésemre...

2022. okt. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még az is kérdés, hogy a lépcsőházatokat miért nem érzed magadénak. Nem zavarna, ha berúgott, koszos ajtón kellene mászkálnod minden nap?
2022. okt. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kényszeres szemelyisegzavaros ember is csak a saját dolgait ellenőrzi, másé nem erdekel senkit.
2022. nov. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!