Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha a benzinkúton tankolásnál...

Ha a benzinkúton tankolásnál álltok sorba, és jön egy mentő autó tankolni, előre engeditek?

Figyelt kérdés

A párommal (lány) azon ment a vita, hogy miért nem engedem előre őket a benzinkúton :D Szerintem ha nem megkülönböztetett fénnyel közlekednek, rájuk is ugyan úgy érvényes minden kressz és bármi más is. Mindazon által életképtelen szitu, kiállsz a sor közepéből hogy gyertek be elém? :D vagy mi

kíváncsi vagyok ki hogy látja :)


2022. okt. 2. 09:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
62%

10


De az étkezés más, természetesen megállhatnak bármikor kajálni, de riaszthatóak és reszponzívnak kell lenniük. Tankolásnál mint már írtam is, tudják a mentésirányítók hogy szervizszünet van, nem fogják riasztani addig őket, míg a tankolás be nem fejeződik (hiszen tankolás nélkül nem jutnak messzire).

2022. okt. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
66%

Hagyd kérdező, való életben nem reális... Álltok 6-an tegyük fel, te vagy középen, oda ér egy mentő nem mondom mindenkinek hogy engedjétek előre és nem állok ki a sorból...


Ha mindenki szépen kiáll a sorból akkor oké, vagy ha szól a mentős hogy siet, de amúgy nehogy már azt lessemxD


Mondd a párodnak hogy ha ő vezet a saját autójában akkor pampogjon, addig kuss van.

2022. okt. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem emberség kérdése, illő előre engedni...
2022. okt. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 qkker1 ***** válasza:
52%

"az hogy sorban 10 percet vár, és emiatt valakit is veszélyeztetnék."


Remélem, akkor is így gondolod, ha majd rokonodhoz ezért nem ér oda időben a mentő. Sorban áll tíz percet, és egy távolabbit kell riasztani, ami már nem ér oda időben.

2022. okt. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
78%

14


A mentőket nem távolság alapján szokták küldeni, hanem személyzet alapján. Lehet, hogy tőled 2 sarokra van egy mentő, de az állomásról indítanak másikat, mert egy stroke-os beteggel vajmi keveset tud kezdeni egy ápoló és egy gépkocsivezető.

2022. okt. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Pontosan. Így látom én is. Ahogy írjatok előttem.

De elfogadom hogy vannak akik ki curikolnak.

2022. okt. 2. 18:29
 17/20 A kérdező kommentje:
Mondtam neki ha Ő vezet Felőlem engedje ha neki úgy jobban a lelke.
2022. okt. 2. 18:30
 18/20 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel egy mentős se menjen haza mert mi van ha menni kell valahova...
2022. okt. 2. 18:30
 19/20 A kérdező kommentje:
De milyen vita volt belőle :) hogy én milyen ember vagyok.., ezért tart itt a világ.. szép nap:)
2022. okt. 2. 18:32
 20/20 anonim ***** válasza:
43%

Ha jól belegondolok,én még nem is láttam mentőt tankolni "közkúton".

Gondolom a telephelyen tankolják meg egy műszakra elégendő üa.-gal.

Egy forgalmi csuklós bkv busz sem áll meg utasokkal tankolni.

2022. okt. 5. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!