Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Jó döntés lenne, ha elmennék...

Jó döntés lenne, ha elmennék vele így?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja ismerkedek egy fiúval (23), pár napja beszéltük meg, hogy együtt vagyunk. Nekem ő az első barátom, (22 vagyok), szóval még nem igazán tudom “mi hogy megy”.

A testvérének pár nap múlva lesz az esküvője és meghívott rá, de nem tudom elfogadjam-e. Egyrészről szívesen mennék, már csak azért is, hogy vele lehessek, de másrészről lehet, hogy ez így túl gyors és nagy lépés lenne, hogy egy hét után megismerjem az egész családját így, hogy még egymást se ismertük meg teljesen.



2022. szept. 14. 01:10
A kérdező szavazást indított:
Nyugodtan menjél
Ahogy érzed, ez csak rajtad múlik
Én biztos nem mennék, neked se kéne
28 szavazat
 1/5 anonim válasza:
94%
Az esküvőn is el lehet mondani a szülőknek pl, hogy csak pár hete ismerkedtek és nem tudod együtt fogtok-e megöregedni.
2022. szept. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
6%
Túl fiatalok vagytok még a sírig tartó kapcsolathoz. Én személy szerint nem mennék el több okból is.
2022. szept. 14. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
96%

Miért lennének hozza fiatalok? A legtöbben ennyi idősen ismerkednek meg a későbbi férjüknek/felesegukkel.


24N

2022. szept. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátod hívott meg, akkor meggondolandó, ha a testvére, akinek az esküvöje lesz, akkor minden további nélkül.
2022. szept. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NTBS ***** válasza:
100%
Igen, bátran menj el.
2022. szept. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!