Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért néznek rám furán, hogy...

Miért néznek rám furán, hogy nem pisilek a Balatonba?

Figyelt kérdés

Nyáron a barátnőimmel sokat mentünk a Balcsira. Én állandóan jártam a wc-ket, és többször megkérdezték, hogy minek megyek ki pisilni, ők is bepisilnek a vízben. Aztán kérdeztem, hogy miért olyan fura ez, de választ nem kaptam. Egy másik baráti társasággal szintén előfordult ez, csak ott volt egy másik lány is, aki sosem pisilt a vízbe.

Persze nem azt mondom, én sem vagyok szent, velem is előfordult már 1-szer 2-szer, hogy én is a vízbe pisiltem, de akkor már nagyon kellett, vagy még kicsi voltam.


A kérdésem tehát az, hogy miért számítok emiatt általában "UFO-nak"? Nem ítélem el, aki bepisil, csak én nem szoktam.


16/l



2022. aug. 28. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Kultúra.
2022. aug. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Mert igénytelen társaságban vagy.
2022. aug. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Igénytelenek.. rám is volt hogy furán néztek e miatt.. én meg azért néztem rájuk rosszallóan mert a pisijukben kell furdenem
2022. aug. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Egy emberi minőségnek vannak objektív mérőszámai is, de amiről te beszélsz, az a környezet viszonya ehhez. Hát ennyire silány a környezet. Ezt eddig is, enélkül is tudtam. Elég hozzá kinyitni a szemem, a fülem, elég gondolkodni.
2022. aug. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
5%

Belepisilni a vízbe egyszerűbb mint eljárni wc-re,ami általában koszos és büdös is!Ezen felül kellemes is,egyesek izgatónak is nevezik.

Szerintem is fura ha valaki nem pisil bele a vízbe,de ha neki így jó,hát járjon a wc-re!

Nekem az volt mindig a természetes hogy belepisiltem.

2022. szept. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 TappancsMancs ***** válasza:
60%

Hát nem egy túl nagy média megjelenésű téma :) Szerintem elsősorban kultúráltság kédése. Ott van az, hogy majdhogynem másokra és egymásra vizelnek az emberek, csak nem értik... Aki ilyet csinál gondoljon arra is, hogy a másik ember mellette éppen ezt teszi... Általában az illen az etika és szocializáció túl kellene mutasson azon, hogy mit nem látnak mások, és nem attól kellene függővé tenni dolgokat, hogy ... ja nem látják...


Táblákat kellene kitenni ami mutatva van a folyamat nem látható része. :) De nem is ilyet mint az alábbi, hanem ahol mellette van még valaki.

[link]

2022. szept. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TappancsMancs ***** válasza:

Amúgy világszerte ismert és nem Balatoni jelenség.



China Daily cikke:


"A Travelocity legutóbbi felmérése szerint 9500 észak-amerikai, európai és ázsiai-csendes-óceáni nyaraló részvételével ..."


A megdöbbentő igazság a medencékbe való vizelésről

[link]

2022. szept. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!