Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Szerény véleményetek szerint...

Szerény véleményetek szerint hány liter vizelet kerül a Balatonba?

Figyelt kérdés

2017. aug. 5. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Napi 2-3ezer liter.
2017. aug. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az emberekét is bele kell számolni, vagy csak a halakét? :)
2017. aug. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én csak az emberekre gondoltam, ma voltam a Balatonon és hát elgondolkoztam ezen hogy egy nap mennyien belehugyoznak a vizbe:D
2017. aug. 6. 00:34
 4/7 anonim válasza:
Gondolj bele , mikor egy gyógy-/termálfürdőben az öregasszonyok egész álló nap ott ülnek ugyanabban a medencében, amit ha ember/vízmennyiség arányában nézünk, akkor egy m3 sokkal több vizeletet tartalmaz, mint a Balaton.. SOKKAL TÖBBET ! FUJJ :D
2017. aug. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Még mindig nem értem, mért rosszabb az emberi vizelet, mint a halaké.

A termálban pedig tisztítják a vizet. És a látszat ellenére nem ugyanazok a nénik ülnek ott egész nap.:) A TB-re felírt kezelés napi másfél órát engedélyez.

2017. aug. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 apababa ***** válasza:
A vizelet egy dolog, de gondoljunk csak az egyéb emberi váladékokra ami legalább öt nyilásból távozik. Már nem is zavarna annyira a medencékben a hipó szag , ha egyáltalán elmennék.
2017. aug. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A levegő is tele van ezzel-azzal. Ha a legenyhébb bűzt érezzük, az azért van, mert pár molekula az adott anyagból az orrunkba került. Utána meg megy le a tüdőnkbe. A kukák bűze, az állati ürüléké a talaj felszínéről, embertársaink verejtéke ... Ehhez képest a pisi a bőrödön nem is olyan vészes. Nemrég volt egy olyan divat, hogy pisit kell inni (szerencsére sajátot), mert jót tesz az egészségnek. :)
2017. aug. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!