Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Voltmár olyan hogy beszoltatok...

Voltmár olyan hogy beszoltatok valakinek vagy vágtátok az arcokat mert idegesítően nézett? :D

Figyelt kérdés
Ugy utálom ha méregetően néznek,vagy ránézek és még mindig néz rám mint egy hülyére-.-
2010. szept. 19. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Be még nem szóltam noha közel álltam hozzá.. De rendkívül tud idegesíteni amik észreveszem, hogy valaki bámul és még akkor sem veszi le rólam a bamba tekintetét.
2010. szept. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hajajj...
2010. szept. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
En ilyenkor mindig megkerdezem, hogy miert nez. Altalaban erre megijednek es bocsanatot kernek, olyankor annyiban hagyom a dolgot. Viszont volt mar olyan, aki csak vagott egy fintort, aztan elfordult, vagy vissaszolt, hogy "Azt nezek, amit akarok", probalt kemenykedni. Mindket esetben szajbavagtam az illetot. Szerintem teljesen jogosan. Amikor megkerdeztem toluk, hogy mit neznek, megadtam nekik az eselyt, hogy kimagyarazzak, vagy bocsanatot kerjenek, ehelyett flegmaskodni kezdtek. De legkozelebb nem fognak:)
2010. szept. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En is utalom, mikor olyan osszevont szemoldokkel neznek vagy meregetnek, de sosem mertem meg szolni, mert egy tanarnak, idosebb embernek megsem szolhat be az ember, nem?
2010. szept. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk fordítva történt, tesómmal mentünk a buszon, és megláttunk egy idősebb nőnél egy tök jó táskát, tesóm szólt, hogy nézzem meg milyen jól néz ki, erre a nő észrevette, és egy "Na mi van" parasztos beszólást intézett hozzánk, messze voltunk tőle, így nem tudtuk elmagyarázni, hogy a táskáját dicsértük.

Egyébként, ki szoktuk beszélni a nagyon szarul öltözött embereket, de csak a legrosszabbakat mert akkor egész nap kritizálnánk, de a nő kivétel volt.

2010. szept. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Volt, hogy néztek. Olyankor elkezdem én is fixírozni, hátha észbe kap (a többség abbahagyja, szégyenlősen elfordul), de ha nem, akkor mindig azt mondom: nem vagyok tévé, ne nézz.

21/L

2010. szept. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!