Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy kell megfelelően szitkot...

Hogy kell megfelelően szitkot szórni?

Figyelt kérdés

2022. máj. 29. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:

A fogsorodra szorított ajkaid között félig félérthetően elmormolsz pár szitokszóból szőtt miatyánkot meg üdvözlégyet, miközben összehúzott szemekkel mereven nézed a szitkolni kívánt dolgot. Esetleg rázhatod a kezed is hozzá, mintha integetnél, csak kétszer gyorsabban mozgasd a kézfejed. Ökölbe is szoríthatod a kezed, úgy nem rázod ki az ujjaidból a vért, ha hosszúra sikerülne a szitoklitánia. A legteljesebb akkor lesz a mutatvány, ha vívóállásba is állsz hozzá, egyik lábad kicsit előrébb a szitkolt dolog irányába, a másik kicsit hátrébb, merőleges lábfejjel, miközben kicsit rádőlsz a testeddel az elöl lévő lábadra.

Emberek, kutyák, medvék és oroszlánok ellen csak módjával alkalmazd, a saját testi épséged érdekében, mert általában kiszámíthatatlan módon reagálnak rá.

2022. máj. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a közel kielégítő választ, de a hangnem és a szóhasználat ismertetésére is szükségem lenne, hogy kiváló módon űzhessem e remek megnyílvánulási formát.
2022. máj. 29. 22:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom sajnos, én leginkább a lábfejtechnikára, a lábfejek merőlegességére koncentráltam a boszisuliban. Szeretem a szimmetriát.
2022. máj. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!