Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyire ciki emiatt felállni...

Mennyire ciki emiatt felállni az étkezőasztaltól?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos az esett meg ma velem, hogy vacsora közben iszonyat módon elkezdett a hasam mocorogni és egyszerűen el kellett menjek a toalettre. Hozzá tartozik a teljes igazsághoz, hogy már három napja nem voltam nagywc-n ez előtt mert pasimnál voltam.


A baj ezzel csak az, hogy egy barátnőm szüleinél voltam és ők vendégeltek meg, együtt ettünk. Nem szóltak semmit de félek hogy megvan a véleményük. (22/n)



2022. máj. 29. 20:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

De miert nem szóltál h elnézést, sürgősen ki kell menned a fürdőbe?


Felálltál szó nélkül?

2022. máj. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Aha szó nélkül felálltam és kimentem.
2022. máj. 29. 20:24
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

Komoly pszichés problémád van!


"három napja nem voltam nagywc-n ez előtt mert pasimnál voltam"


Sürgősen dolgoznod kell ezen, mert ez egész egyszerűen nem normális!

Az alap kérdésre nem is válaszolok. Lepontozhatsz, vastagon telibe fosom.

Ez a hasznos válasz, akár bevallod magadnak, akár nem.

2022. máj. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

"szó nélkül felálltam"


...és akkor a pszichés gondjaid kezelésével paralel, ráállhatsz egy alapvető szocializációs , és illem tréningre.

2022. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
93%
Háát, azért a pasid jobban érezné hogy megbízol benne, ha nála is mersz nagy wc-zni, nyílván nem fogja szagolgatni, milyet ürítettél, és nem fogja a fejét az ajtóhoz nyomni, hogy hallja milyet klottyan a vízben. Emiatt nem fog veled szakítani, megsúgom. Bátran menj el nála is, tudja, hogy a lányok is kakilnakXD Egyébként, szerintem nem gáz, maximum neked, de hát előfordul.
2022. máj. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is az a cikibb, hogy 3 napig tartogatod. Amúgy meg ha normálisak a barátnőd szülei, akkor nem valószínű, hogy zavarta volna őket, hogy elmentél wc-re.
2022. máj. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
98%

A pasid előtt titkolod h szoktál kakilni? Te jó ég!


De amúgy miert nem szóltál? Ez alapvető udvariassági szabály...

2022. máj. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy "Elnézést, mindjárt jövök"-öt kimondani maximum két másodpercedbe telt volna kimondani. Ennyit kibírtál volna még.
2022. máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nem lenne ciki, mindannyian emberek vagyunk, mindannyian szoktunk szarni. (A "pasid" is) (bár egyelőre inkább csak valami virtuálisan steril dugó robot fázisban lehettek, ha nem mersz szarni a házában, szóval a "pasid " jelző enyhén túlzó)

A lényegre visszatérve, amúgy nem lett volna ciki, így ebben a formában inkább tűnik annak. Bár még mindig inkább neveletlennek, vagy bunkónak mondanám.

Minimum egy "elnézést", ha ki kell menned. Ha már evés közben nem akarod ecsetelni, hogy miért.

Nem evés közben illemtudóan megkérded, használhatnád e a mosdót, stb...

2022. máj. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Azért nem szóltam semmit mert kicsit bepánikoltam. 😔 Nem szerettem volna bunkónak tűnni.
2022. máj. 29. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!