Szólnál az ilyennek?

Figyelt kérdés
Ma vásárlásból hazafelé a buszmegállóban egy kislánynak ürítenie kellett, a nagymamájával volt, aki ott a füves részen intéztette el a gyerekkel, de nem takarította el. Annyira meglepett, hogy nem tettem semmit, eddig csak fórumon olvastam ilyen esetet, de bosszantó, mert az ott felejtett ürülékről azt hiszik általában, hogy kutyás hagyta ott, és itt a példa, hogy nem mindig.
2022. máj. 7. 22:10
1 2
 1/18 anonim válasza:
32%
Nem szólnék...az ürülék meg komposztálódik majd úgyis füves részen volt..lehet gyorsan kellet neki, sose tudhatod. De miért figyelted őket? Én ha ilyet látok pillanat alatt elnézek és teszem a dolgom, nem is érdekel hogy utána eltakarítja e vagy nem..
2022. máj. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Mi van ma, ez legalább a harmadik kakis kérdés?!

Szólnék.

2022. máj. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
39%
Mit kellene szólni? Mégis mit csináljon, ha nincs nála zacskó?
2022. máj. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
Szólnék. Ha kutyás hagyná ott,már puffognának. Egy pár db.zsepi csak akad,vagy nedves törlő,azzal is össze lehet szedni.
2022. máj. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Ja, tényleg higiénikusabb zsepivel csomagolatlanul a kukába dobni közvetlenül a várakozó utasok orra alá, mint hagyni a fűben eloszlani... A kukaürítők meg szintén kit érdekelnek ugye.
2022. máj. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Hova kéne tennie, a retikülbe? :D
2022. máj. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%
Bementem volna a gyerekkel a legközelebbi plázába, étterembe stb. Mekiben is simán megszerzek egy blokkot és irány a WC...
2022. máj. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%
Valószínűleg nem volt nála zacskó... Nem mindenki gondol erre /van nála épp valami zacsi. Elbomlik a fűben. Hova kellett volna tegye? Papirzsepivel a kukába?!
2022. máj. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
39%
A néni se normális, ha az utcára szaratja a gyereket. Ki van mindene, vannak elég beteg emberek ki tudja ki bámulta meg. Biztos nem tennék ilyet, bevinném valamelyik étterem wc-jébe. Sőt anyaként se örülnék neki, ha jönne haza a gyerek és mesélné, hogy a mamival az utcára kakiltunk. Jajj. Az utcán az emberi ürülék több mint veszélyes. Mi van ha arra jár egy kisebb gyerek/ baba? Megfogja...a többit el tudjátok képzelni. Egy pillanat alatt a szájukba vesznek bármit.
2022. máj. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
31%

Akkor szóltam volna csak, ha segíteni is tudok. Lehet, hogy nem volt nàluk felszedèshez elèg zsepi meg zacskò. Nàlam àltalàban van, felajanlottam volna. De ha nincs, akkor nem szòlaltam volna meg.

Tenyleg sűrűn jönnek ma az ilyen kèrdèsek. Egy màsiknàl ìrtam a vàlaszban, hogg mi egyszer nem èrtünn ki a jàtszótèrről, de felszedtem.

2022. máj. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!