Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen okok állhatnak amögött,...

Milyen okok állhatnak amögött, ha valaki a fürdőszobába, vagy gyerekszobába is tesz külön szemetes kukát?

Figyelt kérdés
Nálunk csak egy kuka van, abba gyűjtünk mindent (konyha), viszont hallottam meg olvastam róla, hogy vannak akiknél a fürdőszobában is van még egy a lakásban, vagy a gyerekszobában. ŐK vajon mit gyűjthetnek külön, vagy milyen érvek állhatnak amögött, hogy ezekbe a helyiségekbe külön tettek? Mit gondoltok, milyen okai vannak?

2022. ápr. 9. 19:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
87%
Te jóságos Isten, milyen kérdés. :D nálunk van a konyhában, a nappaliban - ami egyben a dolgozószobánk - 2 db, a wc-ben, a fürdőszobában, a hálószobában. Hogy miért? Mert senki sem fog egész nap minden egyes tyúkszaros papírfecni vagy zsepi vagy akármi miatt a konyhába zarándokolni. Nekem fontos, hogy a kezem ügyében legyen a kuka, mert nem fogok ugrálni mindenért, nem vagyok kenguru.
2022. ápr. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
67%

"Na mibe, hogy férfi vagy?"


ez nem férfi, hanem egy marha.

Értem, hogy ő minden cetli miatt ugrál a konyhába, de miért ő néz másokat hülyének, amikor ő a hülye?

2022. ápr. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
12%

Ez inkább szokás kérdése.

A romlandó szemetet a szobában SEHOVA nem szokás kidobni, azt mindenképpen ki kell vinni onnan, max. a mellékhelységekben lehet külön szemetes.

De a szobában a papírfecnik elvannak az asztalon is, amíg eljutnak a távoli szemetesig.

2022. ápr. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
32%

#12

Nem, ő sem ugrál a konyhába minden cetlivel. Ő csak simán lebassza a földre, vagy otthagyja az asztalán a taknyos zsepit, esetleg a szőnyegre köpködés is szokás náluk. Tudod, nem vagyunk egyformák. Amúgy meg, kérlek, ne sértegetsd a marhákat. Azok hasznos állatok.

2022. ápr. 10. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
50%
Atya ég! Komolyan van olyan ember, akinél csak 1 kuka van a házban és még a fürdőben sincs külön? Ez gáz
2022. ápr. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
91%

Nekünk is több kukánk van. Konyhában azért, hogyha főzök akkor ugye oda megy a szemét (csomagolás, héj stb). A fürdőben azért, mert menstruálok és nincs kedvem a véres tamponomat kivinni a konyhába. A szobámba meg azért van kuka, mert oda mennek az olyan szemetek amiket szintén nincs kedvem kivinni. Cetlik, nasi csomagolás, fólia ha vettem valamit stb.

Az egyetlen különbség a méretek között van. A konyhába nagy kuka van, míg a másik 2 helyen kicsi.

2022. ápr. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
94%
A kényelem. Szüleimnél a betéttel mehettem végig az előszobán, ebédlőn keresztül a konyhába. Na, ha vendégek voltak, jó ciki volt. Nálunk most van szemetes a vécében, fürdőben, konyhában és az íróasztalnál a gyerekszobában.
2022. ápr. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha pici a lakás, elég egy is, nálunk a fürdő pici, a szemetes csak a zsúfoltságot növelné, és nagyon könnyű átjárni a konyhába.
2022. ápr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálam pici a lakás, és egyedül lakom, valamint már nem menstruálok.

Ennek ellenére van kuka a fürdőben, meg a konyhában. A nappali a dolgozószobám is, a fürdő közelebb van, ha van valami szemét, konyhaiba leginkább kajával, csomagolással összefüggő dolgok mennek, de amúgy igyekszem mindent az újrahasznosíthatóba, komposztba tenni.

Tényleg, lehet, a fürdőbelit meg is tudom szüntetni..

2022. ápr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!