Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen okok állhatnak amögött,...

Milyen okok állhatnak amögött, ha valaki a fürdőszobába, vagy gyerekszobába is tesz külön szemetes kukát?

Figyelt kérdés
Nálunk csak egy kuka van, abba gyűjtünk mindent (konyha), viszont hallottam meg olvastam róla, hogy vannak akiknél a fürdőszobában is van még egy a lakásban, vagy a gyerekszobában. ŐK vajon mit gyűjthetnek külön, vagy milyen érvek állhatnak amögött, hogy ezekbe a helyiségekbe külön tettek? Mit gondoltok, milyen okai vannak?

2022. ápr. 9. 19:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Na mibe, hogy férfi vagy?
2022. ápr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Az a normális, ha a fürdőszobában és/vagy wc-ben is van. Csak egy szót mondok: menstruáció.
2022. ápr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Elsővel egyetértek...egy nő nem tesz fel olyan kérdést, hogy a fürdőbe minek kuka.
2022. ápr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Gyerekszobában a pelenkát tesszük bele. Fürdőszobában kozmetikai hulladékot (mint vattakorong, fülpucoló, stb.) Vécében wc papír guriga, ha épp nem foszlósat veszek, tampon, betét, ilyenek. Bár igyekszem mindenből biológiai úton lebomlót venni, illetve van menzesz kelyhem is, de bármikor előfordulhat hogy vannak ilyen hulladékok, nem sok kedvem van véres betéttel a kezemben kijönni, kilincseket összefogdosni. Így kidobom ami ott keletkezik, kezet mosok és megyek a dolgomra.
2022. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%

Nálunk a szobában is van egy az íróasztalnál. Abba romlandó dolgot sose teszünk, csak zsepit, bármilyen féle papírszemetet és ilyesmiket. Persze ki lehetne vinni mindig mindent a konyhába, de kényelmesebb így.

A fürdőszobát már írták, úgyhogy azt nem részletezem tovább.

2022. ápr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Ahogy az #5 írja...
2022. ápr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Mire gondoltál kedves kérdező, hogy verhették, vagy molesztálhatták őket kiskorukban? Számomra nagyon ilyesmit sugall a kérdésfeltevés módja :D
2022. ápr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%

Mindenkinek más az igényszintje.

Voltam már olyan udvarban, ahova az állatokat és a kis tipegő gyereket is kicsapták.

Mezítláb nem volt kellemes ott járni.

2022. ápr. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ez alap. Konyha, fürdőszoba, és a hálószobák. Mindenhol van kuka. Nálunk egyedül a nappaliban nincs és a folyosón.


Viszont fürdőszobában a nőknek mindenképp hasznos, elég kellemetlen, ha nincs ott kuka. Persze ahogy már előttem írták, vattakorong, fülpuculó, stb, szóval szerintem a fürdőszobában is szükség van a szemetesre.


Konyhában pedig nyilvánvaló okokból van szemetes, illetve a hálószobákban van íróasztal, meg számítógép, meg minden, szóval azért az ember nem csak alvásra használja a helyiséget, szóval ott is termelődhet a szemét. Ha valaki tényleg csak alvásra használja a hálószobát, akkor nem feltétlen szükséges, de ha az ember máskor is eltölt benne időt, akkor bizony valószínűleg kukára is szükség van. Akár csak olyan dolgok miatt, mint zsebkendő. Nem valami jó, ha az embernek folyton át kell mennie a házon egy kuka miatt.

2022. ápr. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
A furdoszoba es a wc nalunk ket kulon helyiseg es mind a kettoben van kuka. A wc-ben leginkabb a tamponok es a wc guriga kerul bele, a furdoszobaban pedig akarmilyen szemet, ami ott keletkezik, fulpalcika, szappan doboza, fogkefe doboza, ures tusfurdos flakon, stb. Az indok pedig annyi, hogy ne setaltassuk a szemetet, ennyi, nyilvan dobalhatnank a konyhaba is barmit, nem szegyellem a tampont se a parom orra elott kidobni, de igy a kenyelmesebb.
2022. ápr. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!