Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Igaza van anyukámnak a barátom...

Igaza van anyukámnak a barátommal kapcsolatban, titeket is idegesítene?

Figyelt kérdés

Tényleg nem tudom eldönteni, igaza van-e vagy túlreagálja, szeretném kikérni a véleményeteket.


Amikor nálunk van a barátom, utána mindig mondja nekem anyukám, hogy nem bírja már nézni, hogy puszilgat. Nem csókolózásról van szó, hanem pl. beszélgetés közben néha ad egy puszit az arcomra. Anyukám szerint ez illetlen, rá kéne szólnom, és ő rosszul van már ettől.

Igaza van és szerintetek is illetlen, vagy ő reagálja túl?


2022. márc. 23. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
túlreagálja. valószínű, hogy irigyli a törődést
2022. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem ezt szeretné látni egy anyuka? :D Hogy a lányát szereti a barátja?
2022. márc. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Van az, ami zavaró.


Egyik barátnőmnek volt egy pasija, és mindenhová magával hozta a srácot. A srác semmit nem szólt soha hozzánk. Viszont néha mondat közben maga felé fordította a lány fejét és lesmárolta. Mi meg csak így néztünk, hogy oooké.


Nem mondanám illetlennek, inkább arra gondolnék, hogy ha piszkálnak téged, nem tudunk egymásra figyelni. Mint mikor egy anyukával beszélgetsz, akinek a gyereke folyton húzza a szoknyáját.

2022. márc. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2-es, én is ugyanerre gondoltam, de még nincs gyerekem, így nem tudhatom, mi játszódik le benne ilyenkor. Mindenesetre most úgy döntöttem, hogy nem hívom inkább ide a barátomat már, nagyon kellemetlen minden alkalom után ezt hallgatni úgy, hogy nem is értem mi ezzel akkora probléma.

1-es lehet benne valami, egy ideje nincs kapcsolata.

2022. márc. 23. 15:27
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Ja mondjuk újraolvasva az nem tiszta, hogy kivel beszélgetsz. Ha a pároddal, és úgy puszilgat, az érthetetlen, miért zavarja.
2022. márc. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Hat nézd, kérdés, hogy melyikotok látja reálisan a helyzetet. Anno A rokonom panaszkodott, hogy megőrül, ha B rokon megy hozzá látogatóba, mert B rokon pasija folyamatosan nyalja-falja B-t. B szerint ez egyáltalán nem volt így - ráadásul én jól ismertem B-t, egyáltalán nem volt az a fajta, akiről ilyet el tudtam volna képzelni, A viszont állandóan történeteket talált ki mindenkiről. Aztán hogy hogy nem egyszer épp akkor voltam én is A-nal amikor B. Nos, A-nak igaza volt, B és a pasija épp csak nem közösültek ott mindenki előtt. Később négyszemközt beszéltem B-vel, de állította nekem is hogy égen vagyok a hülye, nem csináltak semmi olyasmit....
2022. márc. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a néha puszit ad azt jelenti, hogy együtt ültök a szüleiddel a nappaliban, ő meg 10 percenként cuppog, az bizony zavaró. Ha a szobádban vagytok, vagy egy délután alatt kétszer csöndben (!!!) megpuszil, az nem.
2022. márc. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk ki az igazat, vannak ilyen bunkó pasasok, akik így próbálják bemutatni a jelenlévőknek, hogy ők bizony férfiak. Csapd el, hacsak nem te is olyan vagy...
2022. márc. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem intelligens.
2022. márc. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az érzelmek fizikai nyilvános kimutatása, mint pl. a másik puszilgatása nem illendő, mert nem tartozik a nyilvánosságra. Mondjuk egy kézfogás, vagy érintés még belefér, de ritkán. A puszilgatás szerintem necces.


Egy ilyen szituációban illedelmesen, értelmesen bele kell kapcsolódni a társalgásba, kimutatni, hogy érdekelnek a család dolgai, nem pedig puszilgatni a barátnőt.


Szerintem mondjad meg a srácnak, hogy fogja vissza magát, és puszilgasson akkor, amikor kettesben vagytok.

2022. ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!