Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az orvosok miért írnak olyan...

Az orvosok miért írnak olyan rondán (pl. receptet), és a gyógyszerészek, patikusok hogy tudják elolvasni?

Figyelt kérdés
Tudom, az e-recept korában ez már kicsit nem túl aktuális kérdés, de azért gondolom még mindenki találkozott ezzel a jelenséggel.

2022. febr. 23. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ez olyan mint régen a gyors és gépírás. Az is olvashatatlan de egymás közt el tudták olvasni. Valami szakmai dolog lehet.
2022. febr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Ez engem is idegesit aki így ír nem tűnik intelligens embernek inkább csak kapkod oda firkant valamit és ezzel kész pedig nem nekik is szépen kiolvasható betűkkel kéne írjanak
2022. febr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Mert nagyon sokat kell jegyzetelni . Egyetem alatt is, munka alatt is.

Az én írásom is ilyen lett.

2022. febr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Grafológusok szerint az olvashatatlan írás azt is jelentheti, hogy hárítja magától a felelősséget azzal kapcsolatban, amit ír.
2022. febr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

4esnek szerintem igaza van!


Sajnos azt látom, hogy egyre bunkóbbak az orvosok és valóban nem akarják vállalni a felelősséget semmiért....


Nehéz elolvasni a kézírásukat, igen. Időnként fel is kell hívni őket, ha nem tudjuk elolvasni, amit írtak...

2022. jún. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!