Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illedelmesen visszautasítani...

Illedelmesen visszautasítani valakit, hogyan kell?

Figyelt kérdés
Ha valaki kiemel egy listából egy személyt, hogy kivel szeret beszélgetni. Viszont, aki eddig azt mondta, hogy hasonlóan vélekedett,mint a kezdetben említett személy, de aztán rájött, hogy mégsem szeret diskurálni vele, nem is fog a későbbiekben. Akkor, hogyan kell ezt finoman közölni?
2022. febr. 15. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Elmondani neki, hogy mit gondol, érez. Jobb a tisztalap, mint csak úgy otthagyni.
2022. febr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%
Sok ember van aki kell Szívesen beszélgetek. Te nem tartozol közéjük.
2022. febr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#1 Ez kétségkívül nagyon tisztességes, viszont van egy hátránya: lehet rá mondani, hogy: de...

Engem egyszer azzal utasítottak vissza, hogy ő református, és zavarja, hogy katolikus vagyok. Nem biztos, hogy ez volt az ok, de nem tudtam rá semmit sem mondani.

2022. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!