Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az ázsiai lányokat tényleg...

Az ázsiai lányokat tényleg arra nevelik, hogy a pénz legyen a legfőbb szempont a párválasztásban?

Figyelt kérdés
2022. febr. 8. 09:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
49%
Jaj, igen, sírjál még, hogy minden nő qrva, minden nő csak a pénzre utazik. Ha pedig befejezted a sírást, akkor javaslom, hogy ne anyádból indulj ki, hanem nyisd ki a szemed, és vedd észre, hogy más nők is vannak a világon.
2022. febr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
58%
Régen nem volt itt egy millió incel kérdés, mi történt azóta?
2022. febr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy én ezt állítom?
2022. febr. 8. 10:39
 4/22 anonim ***** válasza:
49%

Nem kell mondanod, a kérdésedből már látszik, hogy ki vagy.

Arról nem is beszélve, hogy csúnya általánosítás.

2022. febr. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok incel nőgyűlölő, de ti rögtön átmentek személyeskedésbe, ha tudni akarjátok, csak azért kérdeztem, mert egy csomó helyen ezt írják az interneten, és kíváncsi voltam mások mit gondolnak erről.
2022. febr. 8. 10:45
 6/22 anonim ***** válasza:
42%

Egyrészt: mi ez a csomó hely?

Idézned kellett volna párat.

Ha te lusta vagy erre, akkor I.J.

Másrészt ez attól még csúnya általánosítás.

2022. febr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam volna, hogy egy ilyen ártatlannak szánt kérdéssel ilyen indulatokat váltok ki, pedig nem támadásnak szántam.

Nehéz mindet kikeresni, de például a Quora nevű oldalon is akárhányszor a japán párkapcsolatokról van szó, ott is írják hogy a japán nők arra mennek hogy lehetőleg váljanak háziasszonnyá azáltal hogy olyan férfit keresnek aki el tudja tartani őket, meg egyszer egy japánról szóló youtube videóban is elhangzik, és a kommentekben is ezt írták sokan.

2022. febr. 8. 10:53
 8/22 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Mert az azsiai nők rohadtul el cannak nyomva. Mindig vigyorogj, nezzel ki 15 evesnek vabaarccal feher borrel, ne hizz meg, ragyogjon a haz, a gyerek legyen az eleted, de munkad is legyen mert az azsiai szorgos nep. A pasi az isten, ove a penz, a hatalom. Ha a no nem csinalja a dolgat vagy beszolofat az uranak utcara kerul. Szoval az azsiai csajok kemenyen dolgoznak hogy megfelelhenek az elvarasoknak, ezert meg is kerik az arat rendesen.
2022. febr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

8

Szomorú hogy így el vannak nyomva.

2022. febr. 8. 10:59
 10/22 A kérdező kommentje:

8

De ha így folytatják, előbb-utóbb elfogynak nem?

Mert nincs annyi gazdag ember hogy minden nőre jusson egy.

2022. febr. 8. 11:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!