Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Károkozás után miért megy el...

Károkozás után miért megy el az okozó a legtöbb esetben?

Figyelt kérdés
Szerintem a lazaság nagyon fontos dolog. Jó dolog merész dolgokkal vicceskedni. Ellenben az nem menő, hogy amikor valami nem adja ki és történik egy káreset a lazázás miatt, akkor elmegyünk a helyszínről. Hirtelen fontos dolog akadt? Esetleg nem is olyan laza az illető már a hatóság előtt? Szerintem az igazi lazaság az lenne, ha a kiérkező rendőr szemébe mondanád, hogy nem érdekel amit csináltál, mert a törvény egy bürokratikus papírhalom. Na ebben az esetben azt mondanám, hogy az emberünk egy belevaló, tökös, vagány ember!
2022. jan. 12. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
A közmondás is úgy tartja, hogy "a sz@rnak és a kárnak nincs gazdája". A lazaság és a felelősségvállalás nem járnak kéz a kézben, mindenki inkább a könnyebb utat szereti választani.
2022. jan. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kései Sirató ***** válasza:
Nem akarnak felelősséget vállalni, mármint azok, akik lelépnek a helyszínről. Nem akarnak fizetni. Lehet, nincs is miből, ez egy szegény ország, máról holnapra élünk.
2022. jan. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 : Ezt értem, de akinek nincs pénze, az megint csak eléggé nem menő dolog.
2022. jan. 13. 12:39

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!