Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kérvényt kell írnom! Hogy...

Kérvényt kell írnom! Hogy legyen tökéletes?

Figyelt kérdés

Lehet nem jó a kategória, elnézést. De akkor rátérek a lényegre;

Szóval át szeretnék iratkozni január végén azaz félévkor másik középsuliba. Ehhez kérvényt is kell írnom, holnap viszem be abba a suliba, gyakszim után.

Erre gondoltam:


Tisztelt Igazagtónő!

Én, XY azzal a kéréssel fordulok önhöz, hogy tegye lehetővé, azt, hogy az önök intézményének a xy osztályában folytathassam tanulmányaimat.


Sok jót hallottam az iskoláról, nagyon jó intézmény, és szeretnék a részese lenni.


Ennyi jutott eszembe, de valahogy ezt kevésnek találom. Kérlek segítsetek, tökéletesre akarom megírni, hogy biztos átvegyenek. Mit írjak még? Nagyon megköszönném, ha esetleg példákat is írnátok, hogy ti ezt hogyan fogalmaznátok meg, stb.



2022. jan. 2. 23:06
 1/1 anonim ***** válasza:
A miértet kicsit jobban kifejthetnéd. Azt is, hogy a másikat miért hagyod ott, és az újat miért választottad
2022. jan. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!