Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az emberek egy része miért...

Az emberek egy része miért nem figyel arra, hogy ne csámcsogjon?

Figyelt kérdés
Falra tudnék mászni, amikor valaki így eszik
2021. dec. 29. 15:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
40%

#10.

Neked mi közöd van ahhoz, hogy mások a saját otthonukban, egyedül mit csinálnak? Sokaknak megvan a véleményük azokról az emberekről is, akik mindenbe beleszólnak és véleményt nyilvánítanak, ha kell, ha nem.

2021. dec. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

6,7es válaszoló vagyok

Miért pontoztatok le? Csak azért mert más a véleményetek..? :(

Tényleg nem értem

2021. dec. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%
12: ne is foglalkozz vele.... valami házidisznó-csorda vetődött ide, akik otthon röfögve szeretnek zabálni... :-D
2021. dec. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
40%

#13.

Még mindig nem értem, hogy miért bűn az, ha valaki EGYEDÜL úgy eszik, vagy bármi mást úgy csinál, ahogy neki jól esik. Ha társaságban kellene ennem, én sem lennék disznó. Azt viszont nem hiszem el, hogy te még otthon, egyedül sem csinálsz soha semmi olyan dolgot, ami társaságban illetlenség lenne.

2021. dec. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
34%
Engem épp az zavar, ha valaki beszól miatta, ha nem tetszik neki, akkor menjen máshová enni.
2021. dec. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
11%

Én sose figyelek rá.

És sose csámcsogok. Amióta az eszemet tudom, sose csámcsogtam és sose figyeltem rá.

Szerintem undorító ha valaki csámcsog, vagy picit is nyitja a száját evés közben.


Amint valaki egy icipicit is csámcsog, felfigyelek rá, és rettentően zavar.

2022. febr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!