Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mikor akciózzák le a karácsony...

Mikor akciózzák le a karácsonyi dolgokat?

Figyelt kérdés

Gondolok itt szalvétára, díszekre

(tesco,spar,pepco)


2021. dec. 27. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Miről beszélsz? Már egy héttel legalább karácsonyi előtt akciós volt minden, kb semmi nem is volt belőle múlt hétre
2021. dec. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem mától, de legkésőbb január 1-jétől minden ilyen nagyon durván le lesz akciózva, amit eddig drágábban árultak. Én az ilyen szalvétát, meg hasonló, évekig elálló dolgokat ilyenkor szoktam megvenni, gondolva arra, hogy jövőre is lesz karácsony.
2021. dec. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1

Nálatok lehet, de nálunk nem! még 24.-én rendes áron volt minden karácsonyi dísz, szalvéta, égősor, gyerta, csomagolópapír

mától volt leakciózva a tesco-ban viszont a pepco-ban, kik-ben, spar-ban SEMMI.. minden karácsonyi dolog el volt pakolva....

#2

azt kerestem én is többek között de nem volt

2021. dec. 27. 12:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Na, a tudatos vásárló... :D


Szó sincs akcióról.


Az nem akció, hogy kitalálnak egy magas árat, azt áthúzzák, és aláírnak egy olcsóbbat (az eredetit).


Borzasztó, hogy ezt a szakállas trükköt százezrek benyelik.

2021. dec. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Te annyira okoa vagy xdddd epp azert akartam megvenni 50 Ftert a csomagolopapirt h jovore ne 500 Ft legyen
2021. dec. 27. 19:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, okos vagyok, mert fingod sincs róla, hogy 6 hónappal ezelőtt mennyibe került. :)
2021. dec. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

és szerinted 6 hónappal ezelőtt hol találtam volna karácsonyi díszeket? ;)

Érdekes boltok lehetnek felétek nálunk az aktuális dolgokat szokták kitenni, nem nyáron vannak kint a karácsonyi díszek -.-

2021. dec. 27. 21:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!