Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tartotok néha digitális detoxot?

Tartotok néha digitális detoxot?

Figyelt kérdés

2021. dec. 11. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Közösségi médiát érintve már két éve ezt csinálom. Mindenhonnan töröltem magam. Ha néha unatkozom, ide feljárok az ezo részlegre hülyeségeket olvasni és nevetni. Emellett néha relaxációként még nézek kis netflixet vagy youtubeot, ennyi az internet használatom.
2021. dec. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ritkábban, mint kellene.
2021. dec. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tervezem, csak még nem került rá sor.
2021. dec. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hobbim és munkám is digitális eszközökhöz köthető. Nehezen tudnám ezt kivitelezni. És nem is hiszem, hogy szükségem lenne rá. Közösségi médiás detox viszont egész jó ötlet lenne.
2021. dec. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, mivel alapvetően digitális eszközökön tartok több emberrel kapcsolatot. Inkább arra törekszem, hogy mindig csak egészséges mértékben használjam ezeket a dolgokat, ne legyek függő, én használjam az adott dolgot, de az "tartson fogva" engem. A szélsőségeket, hogy most egy hónapig fél napon át bele vagyok bújva a telefonomba, aztán meg tartok egy hét "detoxot", mikor hozzá sem nyúlok, nem igazán szeretem.
2021. dec. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!