Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Jogosan sértődött meg a futár?

Jogosan sértődött meg a futár?

Figyelt kérdés
GLS hozott csomagot 14.950-ért, én 16-ot adtam mert nem nem tudtam úgy adni így 15.200-ból kértem vissza. Mondom neki hogy köszi, mikor odaadta a pénzt, meg se mukkan, elköszöntem ő nem is köszönt. De még csak meg sem köszönte. Keveset adtam volna? 10% ide vagy oda, azért 15 ezernél biztos nem adok 1500 jattot.
2021. nov. 28. 12:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#8 Ha tovább viszi, mint ami az előírás, akkor az már nem jatt, hanem munkabér (legfeljebb nem tartozik a NAV-ra).
2021. nov. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#11: Ötödik emeleti panel. Lift van. Kaputelefonon felszól, nyitom, hozza.

Ilyen max. 5-6 kg-os tételekre gondolok persze, mint az új teafőző, könyvek... stb.

A nagygépeket persze hogy úgy hozzák fel, hogy annak fix díja van sok helyen.

Igyekszem azért "nem szemét" megrendelőként feltűnni, én is hasonló területen dolgozom.

#8

2021. nov. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Soha nem adok 5 forint borravalot se. Megis imad a gls futar.
2021. dec. 1. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
13-as nő vagy? Biztos mert jól nézel ki
2021. dec. 1. 06:40
 15/16 anonim ***** válasza:
A futár nem sértődhet meg. Egyszerűen paraszt volt. Telefonálj be az ügyfélszolgálathoz és referálj, hogy mi történt. Kérdezd meg, hogy miért nem adnak becsületes fizetést a dolgozóiknak, mert ez ki van éhezve a meg nem szolgált borravalóra. Azt is említsd meg, hogy a több ilyen eset miatt sajnos, többé nem veszed igénybe a szolgáltatásaikat.
2021. dec. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, sajnos belédnevelték ezt a kötelező jatt dolgot.


15ezres csomagra 800 ft borravaló szerintem bőven jó. Én 200 ft-ot adtam volna max :D


Ezért kérek már minden gls csomagpontra... ott ki jattolja őket vajon?:))

2021. dec. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!