Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek a férfi mosdót...

Szerintetek a férfi mosdót miért nem takarítják olyan gyakran, mint a nőit?

Figyelt kérdés
A nőiben gyakrabban fel is mosnak.
2021. nov. 10. 17:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%

Öööööö, csak egy kérdés: neked mégis honnan van ehhez összehasonlítási alapod, milyen nemű vagy, hogy mindkettőbe jársz?


Én nő vagyok, és sajnos sok igénytelen női wc-vel találkoztam már, de mivel a férfibe nem járok, ezért fogalmam sincs, hogy ott jobb, vagy rosszabb állapotok uralkodnak-e :D

2021. nov. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, hogy ő a takarító :D
2021. nov. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
65%
Én több nőtől hallottam már, hogy szórakozóhelyen, ahol a női wc mindig foglalt, be szoktak menni a férfi wc-be, amikor épp szabad, és mindig elcsodálkoznak, hogy ott mekkora tisztaság van, és nincs húgyszag, mint a nőiben.
2021. nov. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
66%

"és látásból mondom,hogy a férfiak 1000-szer igénytelenebbek a nőknél "


Kb 8 éves kollégiumi tapasztalatom alapján a saját tapasztalatom ennek a szöges ellentéte. A női szobák, női tusolók és mosdók mindig ezerszer igénytelenebbek voltak mint a férfiak (igen, jártam mindkettőben többször is).

A szórakozóhelyeken is tipikusan a férfi mosdó néz ki általában kultúráltabban, főleg ha van piszoár.

2021. dec. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tapasztaltam, hogy a férfimosdó sokkal tisztább. Eleve nincs falra kent vér, eldobált tampon, sminknyomok itt-ott. A női vécében rendszerint acetonszag van, talán azért, mert sok a fogyókúrázó nő és nem fogyasztanak elég folyadékot. "Cserébe" a nyilvános férfivécékben több a trágár felirat.
2021. dec. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hányszor fogod még kiemelni/feltenni ezt a kérdést?

Ugyanolyan gyakran takarítják. Tudom, egy ideig csináltam.

2021. dec. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!