Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek a férfi mosdót...

Szerintetek a férfi mosdót miért nem takarítják olyan gyakran, mint a nőit?

Figyelt kérdés
A nőiben gyakrabban fel is mosnak.
2021. nov. 10. 17:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk ugyanannyiszor takaritjak mindkettot, es ugyanannyiszor is mosnak fel. Szerintem ez nalatok valami helyi specialitas lehet.
2021. nov. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Édesanyám takarítónőként dolgozott több mint 2 évtizedig,sokszor gyerekként mi is bemehettünk a munkahelyére segíteni neki,és látásból mondom,hogy a férfiak 1000-szer igénytelenebbek a nőknél (pedig én is férfi vagyok).Hiába lett feltakarítva a férfi wc patyolat tisztára,1,5-2 óra után (vagy talán még annyi se volt) ugyanúgy nézett ki,vagy még rosszabbul,mint annak előtte.A női mosdóba viszont még másnap reggel is lehetett tapsztalni,hogy ott bizony takarítva volt.
2021. nov. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
tapasztalni
2021. nov. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Normális helyen pont ugyanannyira és ugyanolyan gyakran takarítják.
2021. nov. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Ugyanúgy takarítják csak hát mi fêrfiak igénytelenek vagyunk 😂
2021. nov. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%

2.

Azért azt is tisztázni kéne ilyenkor hogy hány nő és hány férfi járt arra? Mert lehet hogy ott 1000 férfi ment el mosdó 1 nap és 3 nő.


De amúgy is már hallottam sok rosszat női mosdókról is. Tehát azért az se mindegy hogy melyik nő vagy melyik férfi.

2021. nov. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
Ugyanannyit takarítják, csak mivel a férfiak többsége MO-on az állva pisilést tartha csak férfiasnak, az eredmény az, hogy a WC folyamatosan mocskos és büdös.
2021. nov. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
Szóval az a bajod, hogy nem tudsz állva pisilni és rajtunk vered le a frusztrációt 😆
2021. nov. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%

NEM, nekem nem bajom sem az, hogy a férfi WC koszos, sem az, hogy nem tudok állva pisilni (eszembe sem jutna, annyira undorító ötlet), hanem - ha egyáltalán valami bajom van -, akkor az, hogy miért nem tudja a férfiak többsége higiénikusan használni a WC-t.

De nem nekem van bajom, csak a kérdésre válaszoltam, és elmondtam, miért nem látszik a takarítás!

Szerintem NEKED van bajod azzal, ha valaki megmondja az igazat!

2021. nov. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

Állva pisilve is lehet higiénikusan használni a wc-t de ahogy leírtam sok férfi igénytelen.

Lehet ülve is úgy pisilni, hogy igénytelen legyen lásd a tengerimalacomat aki amúgy kisfiú és ülve pisil mert állva nem tud. Mindig ki kell takarítanom a forgácsot alóla. Egyértelmű ez az ülve pusilés miatt van.

2021. nov. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!