Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Amikor beszélgetek valakivel,...

Amikor beszélgetek valakivel, akkor melyik szemébe nézzek?

Figyelt kérdés
2021. nov. 6. 20:34
 1/5 anonim válasza:
77%
Szerintem mindkettőbe.
2021. nov. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Ha közel vagy hozzá, akkor felváltva, egyszer az egyik szemébe, majd a másik szemébe, 1 -2mp-es váltásokkal.
2021. nov. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Én általában egészben nézem valaki arcát, de van egy kancsal ismerősöm, nála valamiért a bal szemére fókuszálok. Van egy másik kancsal ismim is, de ő az a kaméleonos, hogy mindkét szeme kifelé néz, na nála én is bajban vagyok, azt sem tudom, mikor melyikkel néz engem 😅
2021. nov. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Mindegy, csak ne ugrálj egyik szemről a másikra, mert az bitang idegesítő (legalábbis számomra). Olyan hatást kelt bennem, mintha ott sem lennél fejben, azt sem tudnád hol vagy, mi folyik körülötted. Így olyan érzés, mintha abszolút fölöslegesen mondanám, amit mondok.
2021. nov. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Nézz középre, a kettő közti részre.
2021. nov. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!