Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ezzel csak én vagyok így?

Ezzel csak én vagyok így?

Figyelt kérdés

Mindig értetlenül hallom, hogy nagyon sokan fikázzák a hétfőt, pedig nekem ez a kedvenc hétköznapom.

Hétfőn mindig friss vagyok, jól tudok koncentrálni, jobban jönnek a gondolatok, jobban rá tudok hangolódni magamra és másokra is, sikeresebb vagyok a szociális és a szakmai életben egyaránt.

Kedden és szerdán is egész jó állapotban vagyok, de aztán csütörtök, péntek felé, már sokkal visszafogottabb teljesítményre vagyok képes. Hétvégén kipihenten magam és kezdődik minden előlről.

Persze abból a szempontból, jobb a péntek, hogy közelebb van a hétvégéhez, hétfőn meg az az érzése az embernek, hogy még előtte áll 4 nap szopás.



2021. szept. 27. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a vasárnap délutánt nem szeretem. Mert akkor még a hétvége és a munka között ragadtak az érzéseim. Bár azzal sincs bajom, ha jobban belegondolok...Igazából mindegy.
2021. szept. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"hétfőn meg az az érzése az embernek, hogy még előtte áll 4 nap szopás."


Na én pontosan ezért gyűlölöm a hétfőt. Sőt, a vasárnapot is, mert akkor 5 nap szopás áll előttem. A péntek délután és a szombat a kedvenc napom... Már ha épp "standard" munkarendben dolgozom...

2021. okt. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!