Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha egy lány megtámad egy fiút...

Ha egy lány megtámad egy fiút (engem) akkor visszaüthetek? Ha már tényleg mindennel próbálkoztam, de nem áll le, és talán már kezd fájni is.

Figyelt kérdés
2021. aug. 16. 19:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Persze csak finoman, pofon vagy meglököm, vagy ilyesmi
2021. aug. 16. 19:32
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Igen, mondom ezt lányként.ha annyira nagy az arca hogy neked megy arra hivatkozva hogy úgyse ütheted meg mert ő lány. Én a helyedben biztos jól megverném. Na az ilyen tényleg kiprovokálja
2021. aug. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az arcát semmiképp sem ütném meg. Elkapnám csuklónál. Így nem tud ütni és valamivel moderáltabb mint leállni verekedni egy lánnyal.
2021. aug. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem illik megverni egy lányt, de van az a szituáció, és vannak olyan halálba idegesítő perszónák akinek sem a szép szó sem a csúnya szó semmi sem használ, a férfi állat is csak ember véges türelemmel, így nem csoda ha kap a némber egy bitch slapp-et. Sőt az ilyen az meg is érdemli mert kiprovokálja.
2021. aug. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy tetszel neki, csak kicsit trampli szegény és így fejezi ki?
2021. aug. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy h üti a srácot? xd Főleg, ha rászól a gyerek h ne.
2021. aug. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
37%
Nehogy visszaüss!!
2021. aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az önvédelemhez jogod van attól, hogy lány. Nem a lányokat nem szabad megütni, hanem elsősorban senkit, másodsorban a gyengébbeket, harmadsorban meg aki rád támad, azt nyugodtan, persze csak a feltétlenül szükséges, arányos mértékben.
2021. szept. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!