Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ezt csak én tartom kellemetlen...

Ezt csak én tartom kellemetlennek? (Bőv. lent.)

Figyelt kérdés
Ha csak pár alkalomra, pár hónapig szeretnék járni nyelvtanárhoz (de ez lehet mondjuk személyi edző, gyógytornász is pl.), akkor utána olyan kellemetlen lenne, hogy legközelebbre már nem beszélünk meg időpontot. Persze nyilván nem fogok életem végéig járni, csak mégis... Ti hogyan csináljátok - arra is kíváncsi vagyok, amikor előre közlitek, hogy csak rövid távra mennétek, meg arra is, amikor akár egy hosszabb időszak után már nem akartok/tudtok járni. Köszönöm!
2021. aug. 10. 18:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
elore szolok hogy elorelathatolag csak x alkalommal szeretnek jonni, es az utolso elotti alkalommal szolnek hogy legkozelebb meg jovok, utana mar nem, majd megkoszonnem a munkajat az utolso talalkozaskor
2021. aug. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!