Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok mit szóltok a pedofil...

Manly kérdése:

Lányok mit szóltok a pedofil törvényhez ?

Figyelt kérdés
Én helyeslem és azt is, h a homoszeuális propagandát tiltják.

2021. júl. 11. 13:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező szerintem fogalmad sincs arról, hogy milyen melegnek lenni. Mondjuk mivel heteró vagy (gondolom), ez nem is csoda. Sokan értenek minket félre, gondolnak rólunk marhaságokat, mert azt terjesztik.

A melegek nagyrésze (kb. 90%) nem nőies-srác vagyok/1-es hozzászóló. A leszbikusoknál nem tudom, hogy ez hogy van, de nálunk tapasztalatból állíthatom, hogy tényleg alig vannak nőies, hím nemű melegek.

Az anális szex higiénikusan is kivitelezhető. A hangsúly a tisztításon, a gumin és a síkosítón van, akkor elvileg nem lehet "baleset". Mellesleg nem minden meleg kedveli az anált, van aki nem szereti, így nem is csinálja (van helyette más opció, pl. orál).

Azon kívűl, hogy a saját nemünket szeretjük semmiben sem térünk el a saját nemünk heteró képviselőitől.

A legtöbb meleg ellenzi a Pride-ot olyan formában, amilyenben jelenleg működik. Az én véleményem az, hogy az elgondolás jó, de a megvalósítás az kritikán aluli.

Szerintem a gyerekeknek tudniuk kell rólunk, de csak is kizárólag a koruknak megfelelően. A legtöbb szülő túl prűd, ahhoz, hogy normálisan felvilágosítsa a gyerekét, ezért is támogatom az iskolai felvilágosítást.

Persze, sokszor mondják, hogy senki nem kéne tudjon róla, mert „magánügy”. Ha így gondolod, akkor többé nyilvános helyen, vagy társaságban ne fogd meg a párod kezét, ne csókold meg, még puszit se adj neki és ne is beszélj róla másoknak, mert ő „magánügy”.

2021. júl. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Szóval kérdező, szerinted a gyereket egy burokban kell nevelni? Nyilván találkozni fog melegekkel, transzokkal stb. legkésőbb a munkahelyen, egyetemen, baráti társaságban. Az lmbtq emberek a társadalom részei.

Persze, a kormány részéről is jött az érv, hogy ezt a témát a szülő attól még megbeszélheti a gyerekkel, azt nem tiltják. Legyen ez a szülő dolga! Ha nem akar róla beszélni, hát nem akar.

De így elég egyszerűen eljutunk oda, hogy szerintem vegyük ki a polgárháborúkat, forradalmakat az iskolákból, majd én azt eldöntöm a gyerekemnek miképpen találom ezt! Kényes téma! Sőt, vegyük ki a (sajnos mai napig módfelett gagyi) szexuális felvilágosítást is. Majd én azt tudom.

Ez csúszós lejtő. És nonszensz.

2021. júl. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
19%

Nekem vannak gyermekeim és unokáim is és az a véleményem, hogy kisebb gyerekeknek, például óvodásoknak semmiféle szexes dolgot nem kell tudniuk.

Lehet, hogy prűd vagyok, de léteznek korhatáros besorolások az erőszakkal, a szex-el való találkozásra, lényegében ez elsősorban orvosi téma, gyermekpszichológusok véleménye a mérvadó, aztán a kulturális közeg, mert tényleg sok minden van a szülőkre bízva, egy családon belül nem szabad ellentéteket szítani, bármilyen apró ügyben, annak kell érvényesülnie a gyermeknevelésben, amit a szülő akar, ha egyébként az nem ütközik a gyermekvédelmi törvénnyel.

Mindemellett én igenis tudok olyan homoszexuális tevékenységről, ahol kifejezetten a fiatal fiúcskákat akarják becserkészni, ilyen volt régen a cukros bácsi és számtalan történetet lehet olvasni a világirodalomban, például templomi kórista fiúkról, akiket el akartak csábítani, vagy meg is tették, akár Dickens-t is említhetném, mint írót, aki ugyan regényben ábrázolja a szereplőit, de mégis korhű, vagy valósághű kép festésére törekedve.

Vagyis van, vagy legalább is lehet köze a homoszexualitásnak a pedofíliához, mert létező változata, hogy az idősebb homár fiatal fiúra hajt és csak az ifjúságvédelmi törvény szabja meg, hogy meddig büntetendő pedofília, honnan büntetlen homoszexuális kapcsolat.

Azt viszont be kell tartatni mindenkivel!

Teljes mértékben helyeslem a törvényt, bár bevallom, csak kivonatosan ismerem, nem teljes terjedelmével, de gondolom az összhangban van a lényeget kiemelt ismertetővel.

2021. júl. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
25%

13-as természetesen egy óvodásnak, vagy egy kisiskolásnak nem szexet fognak mutatni. Nekik ezt atémát olyan mód ábrázolják, hogy például egy megszokott királyfi-királylány mese helyett királyfi-királyfi, esetleg királylány-királylány mesét olvasnak.

A pedofíliának pedig csak annyi köze van a homoszexualitáshoz, mint a heteroszexualitáshoz. Nem vagyunk pedofílabbak. A pedofil ellenes részét én is támogatom a törvénynek, de a meleg ellenes rész teljesen fölösleges és felháborító benne. Egyértelmű, hogy csak szavazatnyerés céljából hozta a Fidesz.

2021. júl. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
31%
Degenerált dolog ez a királyfi-királyfi!
2021. júl. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
35%

"Egyértelmű, hogy csak szavazatnyerés céljából hozta a Fidesz."


A magyar nép közel sem ennyire homofób.

2021. júl. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
72%

„A magyar nép közel sem ennyire homofób.”


Viszont most szidhatják az ellenzéket, amiért nem fogadta el a pedofíl ellenes törvényt. Szidhatják az EU-t, amiért az bele akar szólni a dolgukba. Szidhatják a Nyugatot, amiért most elítélik Magyaroraszágot, a magyar törvényhozást. Szidhatják az UEFA-t a reakciói miatt. stb. A szavazóknak meg tetszik, ha valamiért lehet szidni azokat, akik jobban élnek és a Fidesz elhiteti a magyarokkal, hogy itt jobb, mert ide még nem ért el a „Nyugat őrülete”.

2021. júl. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
74%

Én gyűlölöm azt, amikor a pedofíliát összemossák a homoszexualitással. A pedofil bűntények többségét bizony heteroszexuális férfiak követik el - ha vki angolul tud, itt lehet olvasni róla, hivatkozva vannak a tudományos kutatások, amik alapján erre a megállapításra jutottak: [link] És ez egy csak egy példa.


A pedofília ellen igenis fel kell lépni, azzal a részével egyetértek. Mondjuk az szomorú, hogy a pedofiltörvényből a kérdésben te a homokos "propagandát" emelted ki... mintha az problémásabb lenne, mint az, hogy valaki olyan gyerekkel akar dugni, akinek még nincs kifejlett személyisége, és nem feltétlen tudja azt, hogy neki jó-e az a kapcsolat, nem tud esetleg nemet mondani.


Nem értem, hogy mi a francnak kell korlátozni azt, hogy két ember, aki a személyisége teljes tudatában egymást szereti, miért ne beszélhetne erről bármilyen fórumon. A homoszexualitás meg született és nem tanult viselkedés az esetek nagy részében (persze, lehet most hivatkozni a luvnyákra a diszkóban, akik lesmárolják a barátnőjüket egy koktélért a pasik szórakoztatására, de nem ez az általános), és attól még nem lesz sokkal kevesebb meleg, hogy erről nem beszélünk. És amúgy is, miért ne lehetne olyanról beszélni, ami létezik? Ennyi erővel ne beszéljünk kutyáról, és akkor a gyerek nem akar majd kutyát. Attól függetlenül a kutyák léteznek, a gyerekek találkoznak velük... aki meg jól megtalálja velük a hangot, akar majd kutyát is. Nem kellene struccként a fejünket a homokba dugni.

És akkor legyen pár sarkos példa is: a 2. világháborúról is tanultam, mégsem akarom Lengyelországot tankkal ledózerolni. A Gyilkos elméket is néztem 16 éves koromban, mégsem lett belőlem sorozatgyilkos. Nem attól lesz meleg a kölköd, hogy hallott a melegekről, hanem mert ő úgy érzi, hogy a saját neméhez vonzódik. Ugyanúgy nem lesz attól a meleg gyerek sem heteró, hogy ennyi erővel "a pofájába tolják" a heteroszexualitást már kicsi gyerek kora óta. "Jaj, a Karcsika annyi lány szívét fogja összetörni", "Julcsika, van valami fiú az oviban, aki udvarol neked?"... nem beszélve az összes meséről és tévéfilmről. De ha esetleg egy homokos pár megjelenik egy filmben vagy mesekönyvben, mindenki sipogva szorongatja a monogramos zsebkendőjét.

2021. júl. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
66%
Nekem tetszik egy srác az osztályban, alattam jár és most már pedofil is vagyok ezért ha beszélgetünk ezekről az nem jó.
2021. júl. 18. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

Amíg nem múltál el 18 éves, addig nem büntetnek akkor sem, ha 12 év alatti a párod.

A te eseted akkor lenne elgondolkodtató, ha mondjuk egy 6 évesre mozdulná rá.

Az említett korkülönbség teljesen egészséges és teljesen elfogadott.

Aki ellene is lenne, max azért lenne, mert mindketten nagyon fiatalok vagytok. (de mivel egyikőtök sem aszexuális, ez is normális és rendben van).

2021. júl. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!