Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan szokjak le a káromkodás...

Hogyan szokjak le a káromkodásról?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, és olyan környezetbe jártam suliba, ahol eléggé rászoktam a trágár szóhasználatra. Nagyon idegesít, meg nem szép dolog, sokan szóltak is már érte. Már azt hittem, sikerül, erre ma megint csúnyán beszéltem. Szerintem nincs azzal baj, ha valakinek kicsúszik, de én már kötőszónak használom a b@zdmegot.. Légyszi segítsetek meg néhány ötlettel, hátha sikerül.
2021. jún. 11. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Csípjed meg a karodat, valahányszor kiejted a szádon.
2021. jún. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Járj elit társaságba.
2021. jún. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Jól felb🤭szna minden ha nem vehethetném le a stresszt egy kis káromlodással. Én maradok a csúnya beszédnél. Így egészségesebbnek érzem magam.
2021. jún. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
vezethetném*
2021. jún. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó, köszi, de nem ez volt a kérdés. Lehet, hogy neked jó mocskos szájjal az élet, de nekem nem. Tanácsot kértem. Aki azt adott, annak köszönöm.
2021. jún. 12. 09:48
 6/6 anonim válasza:
100%

Szia, az hogy ma nem jött össze nem tragédia. Próbálkozz hosszasan és egy idő után nem lesz megerőltető elkerülni a csúnya szavak használatát.

Fizess minden csúnya szóért 100 forintot valakinek :)

2021. jún. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!