Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le a káromkodás...

Hogyan szokjak le a káromkodásról?

Figyelt kérdés
sokan mondták hogy nagyon mocskos a szám és ezt én is tudom. Van valami tipp, hogy miképp tudok leszokni a káromkodásról??
2011. okt. 20. 21:30
1 2
 1/11 ava87 ***** válasza:

Odafigyeléssel, önfegyelemmel. Máshogy nem megy.

Vagy esetleg kérj meg valakit, hogy szóljon rád minden alkalommal.

2011. okt. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
nemtom bammeg :D
2011. okt. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Második, ez nagyon jó. :D


No, de: keress valami értelmetlen kifejezést vagy ilyesmit, és azt használd, amikor káromkodnál. Akkor szokták ezt csinálni, ha a családban kisgyerek van, hogy mégsem azt mondják, ha már mondani akarnak valamit, hogy a "...", hanem inkább azt, hogy "..." Olyan jó példákat akartam neked írni, de nem jut eszembe. Azt a csokis tekercses tízóraiját neki! - Ááá, na, de érted. :D

2011. okt. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Tanuld meg befogni a mocskos pofád b@zdmeg, amikor gecyideges vagy, és gyakorolj némi qrva önmérsékletet, köcsög!
2011. okt. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

mondjuk a kedvencem a 'kurta életbe!'

vagy Manóba! mint Google Chrome

2011. okt. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

nehezen...

asszociálj...

ha eszedbe jut az istenb@sszameg, mondd inkább, hogy jézus szeret. Ha netalántán valakit a πcsába akarsz elküldeni, mondd neki, hogy menjen az édesanyukája ánuszába...

2011. okt. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
olvassál szépirodalmat
2011. okt. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben baz+ befognám a pofámat.
2011. okt. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

Ezektől nagyon nehéz megszabadulni ám.

Menj el egy Mezőgazdasági suliba és ott hátha ragad rád némi tájszólás helyette. :D Úgy az igazi...

Én is ha ideges vagyok és semmi nem sikerül a szöget is úgy verem be hogy minden ütésnél káronkodom változatosan. Nekem nem tűnik fel de ha mástól hallok csúnya beszédet idegesítően hat rám és megjegyzem magamnak hogy ki ez a bunkóó hee?? XD

De szerintem én sem vagyok jobb semmivel csak én már magamtól megszoktam... Csak erre gondolok mikor káronkodnék egyet. Ez valamit azért segít..

2011. okt. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Aspartia válasza:
82%

Hát ez a másik, amiről még le kell szoknom az édességek mellett.

(kurta életbe- ez jó! Így lehet, hogy le lehet!)

2013. júl. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!