Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a káromkodás...

Nády Gáma kérdése:

Mi a véleményetek a káromkodásról?

Figyelt kérdés
Ma már mindenhol csak káromkodást hal az ember. Ez csak engem zavar? (a szleng kivétel)
2011. jan. 27. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Engem is zavar, de nagyon:S
2011. jan. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyébként ki nem állhatom, főleg lányok esetében...
2011. jan. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Káromkodni is lehet izlésesen. Azt is lehet frappánsan, ám a mai selejt tinik (tobbek kozott) erre alkalmatlanok, igy az o szajukbol undorito, es izlestelen.
2011. jan. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

A káromkodás , ha jókor mondják nagyon jó dolog.

Az én kedvencem a "kurv@istenb@ssz@mámeg"-így egybe XD

2011. jan. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon zavar de már immunis vagyok rá. Egy időben nagyon csúnyán beszéltem aztán szerencsémre olyan társaságba kerültem ahol cikinek számított és leszoktam róla. Azóta sem vagyok fogékony az ilyesmikre..


L/19

2011. jan. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 napietus ***** válasza:

engem nagyon zavar. meg értelme sincs. az ilyen beszéddel nem nyomatékot ad az ember a szavának, hanem ellenkezőleg: eltereli a figyelmet a lényegről az irritáló stílussal. nem értem, miért érzik egyesek szükségét, hogy a világ orrára kössék neveltetésük súlyos hiányosságait...kiderül az úgyis, amint leülnek a terített asztalhoz :)


29/N

2011. jan. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En csak akkor karomkodom, ha borzaszto merges vagyok valami komoly okbol kifolyolag es nekem segit lenyugodni, ha kiadom magambol. A "minden masodik szo bmeg"-fele karomkodas szerintem mas lapra tartozik. A karomkodasnak is meg van a helye, funkcioja a nyelvben, de nem mint toltelekszo.
2011. jan. 28. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
En egy 13 eves fiu vagyok...Engem is nagyon zavar pl. az osztalyomba.. ,elmegyek falura es 5 eves gyerekek karomkodnak...jajj es ha elmegyek focizni jajj akkor...hogy lehetne leszoktatni ezeket a mai embereket...?
2013. jún. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nincs egy rendes tarsadalom (ahova en jarok) hogy en karomkodjanak..:S
2013. jún. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!