Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan illik köszönni középkor...

Hogyan illik köszönni középkorú nőnek?

Figyelt kérdés
16/F vagyok és ezzel mindig bajban vagyok:D Most a csókolom és a hello is rosszul hangzik szerintem... Szerintetek?
2010. aug. 24. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Jónapot kívánok, jóreggelt, kívánok, jóestét kívánok a napszaknak megfelelően.

Vagy csókolommal de azzal vki szerint csak nőknek.

2010. aug. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Jónapot /Jó reggelt/Jó estét...
2010. aug. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A jónapot egy férfitől (mégha csak 16 is) egy nőnek nem a legszerencsésebb.


A "kezi' csókolom" szerintem tökéletes.

2010. aug. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy jónapot vagy kézcsók.
2010. aug. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Kezitcsókolom, vagy csókolom és nézz mosolyogva s zemébe, mintegy azt üzenve: de kár, hoyg közénk áll ez a kis korkülönbség, de még így is jó bőr tetszik lenni :)

Ez zabálni fogják! Próbáld ki, ha párizsit veszel legközelebb, az eladón!

2010. aug. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem ha 16 - 60 évesig Csókolm-mal köszönnek a férfiak nekem. De nem a "csókolom, nénike" hangsúllyal, hanem a "Csókolom, Drága"Csókolom a kicsi kacsóját " hangsúllyal :)
2010. aug. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is gondban vagyok, sok emberről nem tudom eldönteni, hogy akkor most neki szia, vagy csókolom/jó napot.
2010. aug. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a kézcsók, a jó napot kívánok, a jó napot vagy a csókolom rendben van.


A hello az udvariatlan és azzal letegezed.


Nem tudom mennyire jönne ki a szádon a kezit csókolom. Én annyi idősen elröhögtem magam az ilyeneken.


A jó napot/estét/reggelt megfelel.

Viszont tudni kell, hogy ha nem teszed utána a kívánok szót akkor nem udvarias. De sokan használják és valahogy nekem sem jön a számra sokszor a kívánok mert úgy túl hosszú a köszönés.


Elköszönéskor viszlát, udvariasabban viszontlátásra.

2010. aug. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

vagy napszaknak megfelelően, vagy kézcsók:D

én van h annyira a következő dolgomon jár az eszem h benyögök egy félresikerült -visszhallt- (ügyintézéseim alkalmával nem mindig vagyok a földön, az emberek között:D )

2010. aug. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!